Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
28 września 2012

Policja zatrzymała dwie osoby podejrzane o pobicie

Policja zatrzymała dwie osoby podejrzane o pobicie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Policjanci z Jastrzębia zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie 39-letniego mieszkańca powiatu rybnickiego. Jeden z nich usłyszał już zarzut. 

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 18:00. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury w jednym z mieszkań przy Osiedlu Tysiąclecia.

- Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 39-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego przyszedł wraz ze swoją koleżanką w odwiedziny do 34-letniej kobiety. Gdy wspólnie spożywali allkohol do mieszkania wszedł w towarzystwie kolegi mąż 34-latki. Między nim, a jego żoną doszło do kłótni. Kiedy w obronie kobiety stanął 39-latek, przybyli do mieszkania mężczyźni i zaczęli bić go pięściami po twarzy i żebrach - relacjonują policjanci.

Jak informuje komenda, pokrzywdzony doznał ogólnych obrażeń twarzy oraz skarżył się na ból żeber. W związku z tym policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 46 oraz 49 lat. O ich dalszych losach zdecyduje sąd. Grozi im do 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

12 i 13-latkowie  napadli i pobili chłopaka 12 i 13-latkowie napadli i pobili chłopaka

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
autochton28.09.2012 19:33

Dzisiaj już nie ma prawdziwych osiedli...to to jest smutne

troll bagiennytroll bagienny28.09.2012 18:45

Wracasz sobie spokojnie z pracy do domu, a tam żoneczka (już wstawiona) wita cię słowami napijesz się czy odpuszczasz...Każdy normalny troll bagienny opłakiwałby już swoją żonę....na cmentarzu

Gruszek28.09.2012 18:42

Przyjaźń może kiedyś była krainą latających noży, teraz to spokojne osiedle nie bardziej patologiczne niż inne

Oi28.09.2012 18:26

Pełna kultura.

Tromaton28.09.2012 16:16

Szeroka wyrasta na gorsze osiedle od Przyjażni haha