Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
28 września 2012

Magiczna prezentacja Jastrzębskiego Węgla

Magiczna prezentacja Jastrzębskiego WęglaZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

28 września na hali widowiskowo-sportowej odbyła się prezentacja drużyny Jastrzębskiego Węgla. Oprócz siatkarzy publiczność mogła zobaczyć występ iluzjonisty Macieja Pola.

Widzów zgromadzonych w hali przywitał, już nie pierwszy raz odwiedzający Jastrzębie, Jerzy Mielewski. Zaprosił on Macieja Pola, znanego polskiego iluzjonistę, który chwilę potem wyczarował na scenie trzech gości - trenera Lorenzo Bernardiego, prezesa klubu Zdzisława Grodeckiego oraz prezesa JSW, Jarosława Zagórowskiego.

- Jesteśmy przygotowani, będziemy grać o zwycięstwo. To jest cel na ten sezon - powiedział Lorenzo Bernardi pytany o plany na nadchodzący sezon.

Oprócz zaprezentowania zawodników Jastrzębskiego Węgla, pojawili się młodzi siatkarze z Akademii Talentów. Będą nad nimi czuwać kadra Jastrzębskiego Węgla.

Na koniec pokaz swoich umiejętności dał, nazywany polskim Copperfieldem, Maciej Pol - ceniony na całym świecie iluzjonista. Standardowo, nie zabrakło takich sztuczek jak przecinanie kobiety na pół czy zabawy z kartami.

W sobotę o godzinie 17:00 na hali przy ul. Leśnej Jastrzębski Węgiel zmierzy się z drużyną Berlin Recycling Volley.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku Młodzicy Jastrzębskiego Węgla najlepsi na Śląsku

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
jacho02.10.2012 11:47

Fajnie pomyślana impreza... Chłopaki prezentowali sie fantastycznie. Wywiad ciekawy, konkretne pytania, odpowiedzi luzackie bez żenady... Interaktywne szoł Pola, Zbychu wie najlepiej :)). Godna prezentacja fantastycznego zespołu.... Gratulacje.

wiola01.10.2012 7:32

Tak prezentacja była na poziomie. Zawodnicy fajnie sie zaprezentowali i Pol świetnie zabawił publicznośc a dziewczyny tańczące -rewelacja. Ja słyszałże Szok miał 2 dni na przygotowanie prezentacji. Gratulacje dla wszystkich.

jam30.09.2012 22:19

zagór patrząc na ciebie to mam odruch wymiotny

Sfrustrowany Jaś30.09.2012 15:52

Jak mi dogodzić. Chciałbym przeżyć wspaniałą prezentację mojej ukochanej drużyny a sam nie wiem czego chcę. Kabaret- źle, motocykle- źle, zawodnicy- źli, klub-inne drużyny są lepsze a mój ukochany GKS wspaniały.Magia beznadziejna. Nic tylko się zastrzelić. Co ja mam robić- porady szukam, piszcie- przecież wszystko wiecie najlepiej

do magdy30.09.2012 12:19

Faktycznie impreza była super,wyglądało tak jakby prezentacja drużyny była tylko dodatkiem do tej imprezy a nie jego główną częścią...
Organizatorzy przesadzili z tym show,to nie była prezentacja drużyny tylko impreza...
Trudno imprezę nazwać prezentacją drużyny...

Stefan30.09.2012 9:13

Czary-mary,hokus pokus -w tym sezonie będzie złoto...

/magda29.09.2012 20:49

Impreza była super. Wszystko dograne. Zawodnicy dobrze się zaprezentowali Maciej Pol zrobił świetne show a Zespół Taneczny Szok świetnie zatańczył przed prezentacją drużyny.

Pokaż wszystkie opinie (19)