Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 września 2012

Tychy lepsze od Jastrzębia. Potrzebna była dogrywka

Tychy lepsze od Jastrzębia. Potrzebna była dogrywka
Zdjęcie archiwalne
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W piątek w Tychach rozegrane zostało spotkanie między GKS Tychy a JKH GKS Jastrzębie. Gospodarze w dogrywce okazali się lepsi i wygrali 3:2. Zwycięskiego gola strzelił Łukasz Sokół.

W piątkowy wieczór nie był szczęśliwy dla Jastrzębia. W meczu reprezentacji Polski w hokeju na lodzie kobiet (rozgrywanym na Jastorze) zabrakło 3 sekund do zwycięstwa, a zawodnikom JKH GKS Jastrzębie 32 sekund.

Całe spotkanie było wyrównane. Zarówno gospodarze i goście mieli groźne sytuacje do strzelenia bramki. Jako pierwszemu udało się w 10. minucie Mateuszowi Danielukowi. Kolejnego gola kibice zobaczyli dopiero w trzeciej tercji. Broniącego bramki Ramona Sopko pokonał Mikołaj Łopuski. Kilka minut później jastrzębianom udało się jednak zdobyć kolejny punkt. A to za sprawą Miroslava Zatko, który oddał celny i mocny strzał w bramkę tyszan.

Jastrzębianie już prawie mogli się cieszyć ze zwycięsta, kiedy to 32 sekundy przed końcem spotkania, wyrównującego gola strzelił Mikołaj Łopuski. W dogrywce, wykorzystując przewagę liczebną na lodowisku, do bramki Jastrzębia trafił Łukasz Sokół.

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2d (0:1, 0:0, 2:1, 1:0d)
0:1 (9:58) Danieluk - Kral - Kapica
1:1 (46:41) Łopuski - Csorich - Wanacki 5/4
1:2 (53:54) Zatko - Kral - Lipina 5/4
2:2 (59:28) Łopuski - Baranyk - Pasiut 6/5
3:2 (62:25) Sokół - Da Costa - Łopuski 4/3

GKS Tychy: Sobecki  - Jakes, Kotlorz, Woźnica, Simicek, Bagiński - Csorich, Wanacki, Łopuski, Da Costa, Pasiut  - Sokół, Majkowski, Baranyk, Parzyszek, Witecki  - Ciura, Dutka, Leskovjansky, Galant, Kropac.

JKH GKS Jastrzębie: Sopko - Zatko, Górny, Lipina, Kral, Danieluk - Labryga, Rompkowski, Bordowski, Prochazka, Urbanowicz - Bryk, Dąbkowski, Kulas, Kąkol, Kapica - Pastryk, Sulka, Salamon.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!