Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
 12°
1 października 2012

Ząbczyński 3 w kategorii wiekowej i 6 w open

30 września w Bielsku-Białej odbył się III Bieg na Magurkę o Puchar Igosport. W zawodach wziął udział jastrzębianin Dominik Ząbczyński, który uplasował się na 6 miejscu w kategorii open i na 3 w swojej kategorii wiekowej.

W biegu wzięło udział blisko 200 zawodników, z czego 167 ukończyło bieg. Przewyższenie na górskiej trasie wyniosło 689 metrów, a dystans liczył 8,2 km. Dominik Ząbczyński ukończył bieg z czasem 42:53.

- Tym razem nie udało się stanąć na podium (…) bardzo mi uciekli rywale na pierwszych 3 płaskich kilometrach - powiedział Dominik Ząbczyński.