Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
1 października 2012

Ząbczyński 3 w kategorii wiekowej i 6 w open

Ząbczyński 3 w kategorii wiekowej i 6 w open
fot. Paulina Mikołajczyk

30 września w Bielsku-Białej odbył się III Bieg na Magurkę o Puchar Igosport. W zawodach wziął udział jastrzębianin Dominik Ząbczyński, który uplasował się na 6 miejscu w kategorii open i na 3 w swojej kategorii wiekowej.

W biegu wzięło udział blisko 200 zawodników, z czego 167 ukończyło bieg. Przewyższenie na górskiej trasie wyniosło 689 metrów, a dystans liczył 8,2 km. Dominik Ząbczyński ukończył bieg z czasem 42:53.

- Tym razem nie udało się stanąć na podium (…) bardzo mi uciekli rywale na pierwszych 3 płaskich kilometrach - powiedział Dominik Ząbczyński.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianie na podium biegu na Śleżę Jastrzębianie na podium biegu na Śleżę

Ząbczyński i Zawierucha w Winter Run Ząbczyński i Zawierucha w Winter Run

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!