Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
2 października 2012

Jan Pospieszalski przyjedzie do Jastrzębia-Zdroju

Jan Pospieszalski przyjedzie do Jastrzębia-Zdroju
fot. materiały prasowe

6 października w Jastrzębiu-Zdroju zagości znany dziennikarz i publicysta, Jan Pospieszalski. Każdy kto będzie chciał przyjść na spotkanie musi odebrać bezpłatne zaproszenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

Spotkanie z dziennikarzem odbędzie się sobotę o godzinie 17:00 w Domu Zdrojowym. Organizuje je Klub Gazety Polskiej w Jastrzębiu-Zdroju przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury.

Bezpłatne zaproszenia dostępne są pod numerem telefonu przewodniczącego klubu - Leszka Barana, 501 392 163 (w godzinach 10:00-16:00).

Jan Pospieszalski jest publicystą, autorem programów radiowych i telewizyjnych. Jest współautorem kontrowersyjnego filmu dokumentalnego "Solidarni 2010". Do niedawna prowadził w TVP1 program "Warto rozmawiać". Od 2011 tworzy podobny program w TVP Info. Współpracuje też z Radiem Maryja oraz Telewizją Trwam.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jan Pospieszalski w Jastrzębiu o wolności Jan Pospieszalski w Jastrzębiu o wolności

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (39)
jasio05.10.2012 19:07

A on po co tam?

Olek05.10.2012 7:51

Tylko w programie red.Jana Pospieszalskiego można było usłyszeć słowa Rafała Ziemkiewicza: "Do ludzi dociera, że sąd wypuszcza mafię pruszkowską o której każde dziecko wie, że to mafia, a zamyka człowieka który robi sobie żarty z prezydenta. Że władza na najwyższym szczeblu, co pokazała sprawa ekshumacji smoleńskich, kłamie bezczelnie w żywe oczy, kpi sobie z ludzi. I dla mnie symboliczne są te zdjęcia ze stadionu - premier rządu polskiego, sędzia sądu apelacyjnego, trzech ważnych prokuratorów kibicują. Jak się oni zachowują? Ten sędzia, który kibicuje i pokazuje tak zwanego "fucka" drużynie przeciwnej! Na Boga, jak można szanować takie elity!? Rządzą nami jacyś menele, żule, dresiarze poprzebierani w garnitury.I wmawiają, że oni są elitą, a tu na ulicy są mohery, które mają rzekomo mieć szacunek do tych elit. Ale dlaczego? Bo sobie kupili lepsze garnitury? Ale gęby zostały te same. I ta dystrybucja szacunku na coraz mniejszą liczbę ludzi oddziałuje".

jbie04.10.2012 23:00

Olek,
mieszanie PiS z Nową Prawicą to trochę wstyd.

Kacper04.10.2012 22:58

Mieszane uczucia co do tego gościa, ale chętnie się przejdę i przekonam na własne uszy. Ktoś napisał że ten pan nie jest tu potrzebny. Wydaje mi się że ten komentarz był nie potrzebny bo żadnego merytorycznego argumentu.

oopy de Loop04.10.2012 19:54

Mącicieli w Jastrzębiu Zdroju jest już dość, więc spadochroniarzy nam już nie potrzeba ;D

Natan04.10.2012 17:03

Jednym zdaniem. Ten pan nie jest tu potrzebny!!!!!

otok04.10.2012 16:46

uspokujta się ja was proszę i skończta pitolić ze swoimi po-pisami.....................weźcie się ludzie na spacer przejdźta lepij...

Pokaż wszystkie opinie (39)