Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
2 października 2012

Jastrzębie na targach turystycznych TT Warsaw

Nasze miasto zaprezentowało swoją ofertę w ramach wspólnego stoiska Śląskiej Organizacji Turystycznej podczas jubileuszowych 20. targów turystycznych TT Warsaw.

Targi odbywały się w dniach od 27 do 29 września w Warszawie. Razem z Jastrzębiem swoją ofertę turystyczną przedstawiały inne miasta z naszego województwa. Prezentacjom towarzyszyły występy Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny z Koszęcina.

TT Warsaw to jedno z najważniejszych wydarzeń turystycznych w Polsce, przeznaczonych na zawieranie kontaktów biznesowych pomiędzy międzynarodową a polską branżą turystyczną.

Kolejnymi targami turystycznymi, w których miasto Jastrzębie-Zdrój będzie brało udział są Tour Salon Targi Regionów i Produktów Turystycznych zaplanowane w dniach od 24 do 27 października w Poznaniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie prezentowało się na targach turystycznych Jastrzębie prezentowało się na targach turystycznych

Jastrzębie promowało się na targach w Łodzi Jastrzębie promowało się na targach w Łodzi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
ja03.10.2012 14:43

jakie muzeum buduja Zory? centrum nauki to jak na razie luzne plany wiec nie ma sie czym podniecac

only man03.10.2012 13:48

nie tędy droga, turyści do nas nie przyjadą na wczasy, ani nawet na jednodniowe wycieczki. Ale można ściągnąć ludzi, można zrobić n.p. jakaś cykliczną imprezę typu muzycznego czy n.p. teatralą na wolnym powietrzu, trzeba tylko chcieć, a wiadomo, ze ci z MOKu to wolą się nie wychylać, zresztą w Jastrzębiu nie warto, wszystko zostanie wyśmiane przez zgredów z RM.
Jedyni, którzy coś ciekawego robią to MOSiR.

zbysio02.10.2012 16:37

mmmm...jakaż to wspaniała atrakcja, to nasze Jastrzębie. Ktoś zna statystyki ilu turystów nas odwiedza, czy tak tylko wycieczki sobie urządzamy kosztem podatników?

only man02.10.2012 11:39

A co tam zaprezentowano? Ten malutki Park Zdrojowy?
Ludzie, takich parków są tysiące... Było pomyśleć o jakieś atrakcji turystycznej z prawdziwego zdarzenia, a potem się prezentować. Był choćby pomysł na skansen - tylko 2 są w województwie, to mogło przyciągnąć turystów, bo chorzowski jest pełny zwiedzających co weekend. Ale nie, po co, to nie zainteresuje, to trzeba utrzymywać itd... Prawie każde miasto chce w jakiś sposób ludzi przyciągnąć czy to turystów czy innych, Żory budują muzeum, Katowice Centrum Kogresowe, Strumień fontannę solankową ma, Gliwice budują Centrum Nauki, Pszczyna do swoich atrakcji dołożyła mini ZOO, Zabrze ma kopalnie do zwiedzania - w zależności jak duze miasto taka inwestycja.
A nasi radni nic nie wymyślili przez 20 lat, ale na targach turystycznych się prezentują...