Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 października 2012

Zakończyła się budowa chodników i schodów

Zakończyła się budowa chodników i schodów
fot. UM Jastrzębie / Robert Cebula

Ukończone zostały roboty związane z remontem infrastruktury dla pieszych. Powstał chodnik przy ul. Wodzisławskiej oraz schody przy ul. Kaszubskiej - Warmińskiej oraz Wielkopolskiej 43 i 53.

Gotowy jest już chodnik przy ul. Wodzisławskiej na odcinku od ul. Witczaka do budynku nr 15. Zakres prac obejmował budowę chodnika, przebudowę zjazdów, wzmocnienie pobocza oraz budowę wpustu ulicznego.

Wykonane zostały także schody przy ul. Kaszubskiej - Warmińskiej oraz Wielkopolskiej 43 i 53. Stare schody zostały rozebrane, a w ich miejscu powstały nowe żelbetowe. Schody wyposażone są w balustrady oraz zjazdy dla wózków dziecięcych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone Uwaga! Chodniki mogą być oblodzone

Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu Mężczyzna wyskoczył przez okno w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość04.10.2012 13:58

To są schody w najnowszej technologii., po roku ulegają biodegradacji.