Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
5 października 2012

Przy Domu Zdrojowym wykopali niewybuch z II WŚ

W trakcie wykonywania prac remontowych przy Domu Zdrojowym budowlańcy natknęli się na niewybuch. Teren już zabezpieczyli policjanci, a na miejsce przyjechała specjalna grupa saperów z Gliwic.

W czwartek 4 października podczas prac modernizacyjnych przy Domu Zdrojowym natknięto się na niewybuch, który prawdopodobnie pochodzi z czasów II wojny światowej. Policja zabezpieczyła miejsce i wezwała specjalistyczną grupę saperską z Gliwic, która zajęła się niewybuchem i usunęła go z miejsca prowadzenia prac remontowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Podczas prac budowlanych znaleziono niewybuch Podczas prac budowlanych znaleziono niewybuch

Znaleziono granat  przy placu zabaw Znaleziono granat przy placu zabaw

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
jojko05.10.2012 19:22

zapakować, wysłać do URM.