Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 października 2012

6 medali Klubu Pływackiego H2O, w tym trzy złote

6 medali Klubu Pływackiego H2O, w tym trzy złote
Zdjęcie archiwalne
fot. Klub H2O

6 października, w sobotę odbył się I Ogólnopolski Miting Pływacki w Tarnowskich Górach. Na zawodach wystartowali zawodnicy z Klubu Pływackiego H2O, zdobywając 6 medali.

Barwy jastrzębskiego klubu pływackiego reprezentowali: Samuel Mosoń, Piotr Mosoń i Jędrzej Błądek. Pierwszy z nich wywalczył złoto na dystansie 100 m stylem klasycznym oraz srebra w kategoriach 100 m motylem, 50 m klasycznym i 50 m grzebietem. Piotr Mosoń stawał dwa razy na najwyższym stopniu podium - za dystans 50 m motylem i 100 m grzbietem. Tym samym wywalczył największą ilość punktów według FINA i zdobył tytuł najlepszego zawodnika w swojej kategorii wiekowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu Jastrzębianka 8-krotną mistrzynią Śląska w pływaniu

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!