Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
9 października 2012

6 medali Klubu Pływackiego H2O, w tym trzy złote

6 medali Klubu Pływackiego H2O, w tym trzy złote
Zdjęcie archiwalne
fot. Klub H2O

6 października, w sobotę odbył się I Ogólnopolski Miting Pływacki w Tarnowskich Górach. Na zawodach wystartowali zawodnicy z Klubu Pływackiego H2O, zdobywając 6 medali.

Barwy jastrzębskiego klubu pływackiego reprezentowali: Samuel Mosoń, Piotr Mosoń i Jędrzej Błądek. Pierwszy z nich wywalczył złoto na dystansie 100 m stylem klasycznym oraz srebra w kategoriach 100 m motylem, 50 m klasycznym i 50 m grzebietem. Piotr Mosoń stawał dwa razy na najwyższym stopniu podium - za dystans 50 m motylem i 100 m grzbietem. Tym samym wywalczył największą ilość punktów według FINA i zdobył tytuł najlepszego zawodnika w swojej kategorii wiekowej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

54 medale dla pływaków 54 medale dla pływaków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!