Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
9 października 2012

Porwał psa swojego byłego pracodawcy dla okupu

Porwał psa swojego byłego pracodawcy dla okupu
fot. Edward / wikipedia

Pewnie 29-letni jastrzębianin postanowił zemścić się na swoim byłym pracodawcy. Porwał jego psa i zażądał za niego okupu. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do jastrzębskiej komendy policji zgłosił się 31-letni mieszkaniec województwa opolskiego, który oświadczył, że jego były pracownik włamał się do zakładowego biura. Skradł stamtąd 500 zł i psa rasy Golden Retriever.

- 29-letni jastrzębianin skontaktował się telefonicznie z byłym pracodawcą, informując go o porwaniu. W zamian za oddanie psa, zażądał wypłaty wynagrodzenia, którego rzekomo nie otrzymał za wykonaną pracę - informuje jastrzębska policja.

Policjanci wraz z przedsiębiorcą udali się do miejsca zamieszkania jastrzębianina. Pies cały i zdrowy wrócił do swojego właściciela. 29-latek został zatrzymany w związku z dokonaniem kradzieży i włamaniem. O dalszych losach mężczyzny będzie decydował sąd. Może spędzić za kratkami nawet 10 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

16-letnia dziewczyna została porwana? To tylko żart 16-letnia dziewczyna została porwana? To tylko żart

Porwał 41-latka i groził mu pozbawieniem życia Porwał 41-latka i groził mu pozbawieniem życia

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
cukero09.10.2012 22:33

Jeśli robił na czarno, to teraz już nic nie zdziała, a mógł iść do skarbówki i uprzejmie donieść.

...,,,09.10.2012 19:22

A pamietacie jak budowali pasaż pewien w centrum? Wszyscy na czarno, płatne po skończeniu, po czym stał pracodawca, dwóch goryli obok niego i dawał jakieś grosze, a jak się komuś nie podobało to w ryło i tyle. #. RP.

...,,,09.10.2012 19:20

"rzekomo nie otrzymał", a skąd to "rzekomo"? idę o zakład, ze naprawdę nie otrzymał, taka jest przecież ta dzisiejsza Polska, że pracuje się za darmo... Sam znam frajera, który mojemu szefowi pomalował dom za darmo, łaził, łaził, upominał się , dostał na piwo i pogróżki i tyle.

Gość09.10.2012 18:49

pracował pewnie na czarno...

Tomasz09.10.2012 18:28

zażądał wypłaty wynagrodzenia, którego rzekomo nie otrzymał za wykonaną pracę a wy już jazda po pracodawcy

lewel09.10.2012 18:01

dlaczego pracownik ma być ukarany, skoro pracodawca mu nie płacił za robotę ??? co to ma być za prawo w tym kraju? a za co ten miał rodzine utrzymać>? psu sie krzywda nie stała!!!

obrońca09.10.2012 10:58

Pracodawce ukarać za nie płacenie!!!

Pokaż wszystkie opinie (11)