Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
9 października 2012

Już niedługo Jastrzębski Tydzień Kariery

Już niedługo Jastrzębski Tydzień Kariery

15 października rozpocznie się Jastrzębski Tydzień Kariery, organizowany przez Jastrzębskie Drogowskazy Kariery. W ramach tego przedsięwzięcia odbędą się m.in.  zajęcia oraz szkolenia dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

W poniedziałek w Powiatowym Urzędzie Pracy odbędzie się uroczyste otwarcie Jastrzębskiego Tygodnia Kariery. Tego samego dnia będzie można zapoznać się z ofertami pracy przygotowanymi przez PUP oraz Młodzieżowe Biuro Pracy, a także zasięgnąć porad dla kobiet chcących założyć własną działalność gospodarczą.

Tydzień Kariery potrwa do 21 października. W trakcie jego trwania będzie będzie można skorzystać z bezpłatnych zajęć z obsługi komputera, warsztatów cukierniczo-piekarniczych czy poradzić się doradców zawodowych. Ostatniego dnia w Galerii Jastrzębie odbędzie się pokaz mody, fryzur i makijażu przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Zawodowych.

Organizatorem Tygodnia Kariery są Jastrzębskie Drogowskazy Kariery - lokalna sieć poradnictwa zawodowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Są pieniądze na założenie działalności Są pieniądze na założenie działalności

Niedługo rozpocznie się Tydzień Kariery 2014 Niedługo rozpocznie się Tydzień Kariery 2014

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Anula10.10.2012 17:15

Młodzi do roboty!