Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
10 października 2012

Klub "Kaktus" organizuje konkurs kaligraficzny

Klub „Kaktus” ogłasz konkurs kaligraficzny. Organizatorzy chcą w ten sposób wyróżnić nieliczne grono tych, którzy pięknie piszą. Prace należy dostarczyć do siedziby klubu do 22 listopada.

Celem konkursu, przeznaczonego dla uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i wszystkich dorosłych jest rozbudzanie umiejętności starannego i estetycznego pisania.

Wybór tekstu kaligraficznego jest dowolny. Każdy tekst powinien być podpisany imieniem i nazwiskiem, należy także podać wiek, adres i numer telefonu.

Prace należy dostarczyć do 22 listopada do klubu „Kaktus”. Klub mieści się przy ul. Katowickiej 24, nr tel. 32 47 12 353. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 26 listopada na godzinę 17.00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Handel i matematyka, czyli konkurs dla najlepszych Handel i matematyka, czyli konkurs dla najlepszych

"Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE "Cześć Europo"! Młodzież poznaje UE

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!