Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 października 2012

Dziś nadzwyczajna sesja RM. Zmienią budżet

Dziś nadzwyczajna sesja RM. Zmienią budżet
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Dziś o godzinie 15:00 rozpocznie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta. Posiedzenie będzie dotyczyło zmiany w budżecie miasta oraz w Wieloletniej Prognozie Finansowej.

Jak informuje Urząd Miasta zmiany są koniecze, ponieważ Wieloletnia Prognoza Finansowa Miasta warunkuje prawidłową realizację zadań współfinansowanych środkami Unii Europejskiej, tj. budowy Drogi Głównej Południowej na odcinku od DW 933 - ul. Pszczyńskiej w Jastrzębiu-Zdroju do węzła autostrady A 1 w Mszanie oraz szerokopasmowego dostępu do Internetu dla miasta Jastrzębie-Zdrój.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta Laszkiewicz Honorowym Obywatelem Miasta

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!