Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 października 2012

Pracownicy oświaty obchodzili swoje święto

Pracownicy oświaty obchodzili swoje świętoZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W piątek 12 października w kinie Centrum odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W jej trakcie rozdano wyróżnienia i medale dla nauczycieli, a na koniec dla publiczności zagrał Andrzej Sikorowski.

Galę prowadził naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta, który złożył wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty życzenia. Na początku był czas na przemówienia.

- Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim państwu za pracę, rzetelność, za zrozumienie swoich wychowanków oraz za to, że swój trudny zawód wykonujecie z miłością i pasją - powiedziała Maria Lipińska, dyrektor rybnickiej delegatury Śląskiego Kuratorium Oświaty.

Głos zabrał też ksiądz prałat Bernard Czernecki, który opowiedział zebranym historię o Fryderyku Chopinie i jego nauczycielu.

Najważniejszą częścią uroczystości było wręczanie nagród dla nauczycieli. Szczególną nagrodę, od "Solidarności", otrzymała Helena Sopel-Zygarska. - Zapłaciła wielką cenę i tej kobiecie należy się wielki szacunek za jej postawę życiową - powiedziała przedstawicielka "Solidarności".

Uroczystość uświetnił występ Andrzeja Sikorowskiego z zespołem.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Dziękujemy nauczycielom za wędrówki w nieznane" "Dziękujemy nauczycielom za wędrówki w nieznane"

Nauczyciele świętowali w kinie Centrum Nauczyciele świętowali w kinie Centrum

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość15.10.2012 13:54

Świętują już od kilku dni.