Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
15 października 2012

Przewozili w aucie pół kilograma amfetaminy i broń

Przewozili w aucie pół kilograma amfetaminy i broń
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy kryminalni ujęli trzech młodych mężczyzn, którzy w swoim aucie przewozili pół kilograma amfetaminy, broń palną i amunicję. Jastrzębianie mogą teraz spędzić w więzieniu do 8 lat.

W nocy z czwartku na piątek na ulicy Wielkopolskiej kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd. W środku znajdowało się trzech mieszkańców w wieku 20, 21 i 23 lat.

- Podczas wykonywania czynności, jeden z pasażerów zaczął łamać i gnieść telefon komórkowy, po czym odrzucił zniszczone części na siedzenie. Zachowanie 21-latka, jak i pozostałych mężczyzn wzbudziło podejrzenia policjantów, w związku z czym przystąpili do sprawdzenia wnętrza samochodu - informuje jastrzębska policja.

Przypuszczenia policjantów okazały się trafne. W trakcie przeszukania znaleziono słoik, w którym znajdowało się 608 gram amfetaminy. Zabezpieczono także 2 foliowe woreczki z amfetaminą i prawie gram marihuany. W samochodzie znajdowała się ponadto broń palna należąca do 20-letniego pasażera, a także 21 sztuk amunicji.

Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani i odbywają teraz tymczasowy areszt. Za handel narkotykami oraz nielegalne posiadanie broni grozi im do 8 lat pozbawienia wolności. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań osób zamieszanych w tę sprawę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gość17.10.2012 7:54

Przygotowują towar na strajki w kopalniach?

sas16.10.2012 16:36

Joty znów będa naćpane

bubu16.10.2012 13:49

w leadzie 'przewozili pół kilograma' - brakuje dalej rzeczownika, kilograma czego? A sformułowanie 'broń palą i amunicję' jest hitem ;)

Minimka16.10.2012 11:29

"W nocy z czwartku na piątek na ulicy Wielkopolskiej kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd. W środku znajdowało się trzech mieszkańców w wieku 20, 21 i 23 lat"..... WOW powalająco ciekawe...IMPOSSIBLE IS NOTHING!

mecenas16.10.2012 11:07

Grozi do 8 lat dostaną 4 lata odsiedzą 2 lata , a 2 lata to jak dla brata

BAKU16.10.2012 9:15

cześć i chwała bohaterom

jbie15.10.2012 21:29

Portal znowu jako główną podaje nam wiadomość bez znaczenia.

Pokaż wszystkie opinie (17)