Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
15 października 2012

Przewozili w aucie pół kilograma amfetaminy i broń

Przewozili w aucie pół kilograma amfetaminy i broń
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy kryminalni ujęli trzech młodych mężczyzn, którzy w swoim aucie przewozili pół kilograma amfetaminy, broń palną i amunicję. Jastrzębianie mogą teraz spędzić w więzieniu do 8 lat.

W nocy z czwartku na piątek na ulicy Wielkopolskiej kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd. W środku znajdowało się trzech mieszkańców w wieku 20, 21 i 23 lat.

- Podczas wykonywania czynności, jeden z pasażerów zaczął łamać i gnieść telefon komórkowy, po czym odrzucił zniszczone części na siedzenie. Zachowanie 21-latka, jak i pozostałych mężczyzn wzbudziło podejrzenia policjantów, w związku z czym przystąpili do sprawdzenia wnętrza samochodu - informuje jastrzębska policja.

Przypuszczenia policjantów okazały się trafne. W trakcie przeszukania znaleziono słoik, w którym znajdowało się 608 gram amfetaminy. Zabezpieczono także 2 foliowe woreczki z amfetaminą i prawie gram marihuany. W samochodzie znajdowała się ponadto broń palna należąca do 20-letniego pasażera, a także 21 sztuk amunicji.

Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani i odbywają teraz tymczasowy areszt. Za handel narkotykami oraz nielegalne posiadanie broni grozi im do 8 lat pozbawienia wolności. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań osób zamieszanych w tę sprawę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
Gość17.10.2012 7:54

Przygotowują towar na strajki w kopalniach?

sas16.10.2012 16:36

Joty znów będa naćpane

bubu16.10.2012 13:49

w leadzie 'przewozili pół kilograma' - brakuje dalej rzeczownika, kilograma czego? A sformułowanie 'broń palą i amunicję' jest hitem ;)

Minimka16.10.2012 11:29

"W nocy z czwartku na piątek na ulicy Wielkopolskiej kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd. W środku znajdowało się trzech mieszkańców w wieku 20, 21 i 23 lat"..... WOW powalająco ciekawe...IMPOSSIBLE IS NOTHING!

mecenas16.10.2012 11:07

Grozi do 8 lat dostaną 4 lata odsiedzą 2 lata , a 2 lata to jak dla brata

BAKU16.10.2012 9:15

cześć i chwała bohaterom

jbie15.10.2012 21:29

Portal znowu jako główną podaje nam wiadomość bez znaczenia.

Pokaż wszystkie opinie (17)