Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
16 października 2012

SEJ wyróżniony nagrodą "Nowy Impuls"

SEJ wyróżniony nagrodą "Nowy Impuls"

Spółka Energetyczna "Jastrzębie" (Grupa JSW) otrzymała nagrodę "Nowy Impuls". Nagroda przyznawana jest firmom (szczególnie z sektora energetyczno-paliwowemu), które nadają nową jakość polskiej gospodarce.

Nagroda została wręczona podczas gali w Warszawie, które odbyła się 10 października podczas Kongresu Nowego Przemysłu. Wyróżnienie odebrali prezes zarządu Jarosław Parma i Robert Kozłowski, zastępca prezesa JSW ds. ekonomicznych.

- Spółka otrzymała wyróżnienie za rozwój firmy w nowym segmencie energetyki i wskazanie ważnego trendu rozwojowego innym podmiotom polskiego górnictwa - informuje Jastrzębska Spółka Węglowa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!