Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
16 października 2012

Biblioteka nagrodzona za cykl szkoleń o internecie

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju organizowała cykl szkoleń na temat internetu. Zajęcia odbywały się w ramach ogólnopolskiej kampanii "Biblioteka - miejsce bezpiecznego internetu".

Jastrzębska biblioteka w nagrodę za zaangażowanie w kampanię otrzymała czytnik e-booków Onyx Boox x61s. Uczestnik konkursu, Bartek Kołeczkoo, którego relacja o szkoleniach została zamieszczona w zgłoszeniu konkursowym, otrzymał odtwarzacz mp3. Nagrody ufundowane są przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przeprowadzili się z klitki na salony i mają dużo książek Przeprowadzili się z klitki na salony i mają dużo książek

Ulicami miasta przejdzie korowód. Można się zgłaszać Ulicami miasta przejdzie korowód. Można się zgłaszać

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!