Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 października 2012

Zespół Szkół nr 5 świętował swoje 40-lecie

Zespół Szkół nr 5 świętował swoje 40-lecie
fot. UM Jastrzębie

We wtorek 16 października Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II świętował swoje 40-lecie. Data nie była bez znaczenia, bowiem właśnie tego dnia 34 lata temu Karol Wojtyła został wybrany papieżem.

Uroczystości rozpoczęły się od mszy w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zdroju. Potem w szkole odbyła się akademia, w trakcie której nie zabrakło wspomnień i podziękowań.

- W dobie zanikania autorytetów, szkoła nosząca imię Papieża Polaka, powinna w szczególności dbać o słowa tak ważne dla każdego - powiedział śląski kurator oświaty Stanisław Faber, obecny na uroczystości.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kolędowali w różnych językach świata Kolędowali w różnych językach świata

Zaśpiewają kolędy na zagraniczną nutę Zaśpiewają kolędy na zagraniczną nutę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!