Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
19 października 2012

W jastrzębskich kościołach zaśpiewają chóry

W jastrzębskich kościołach zaśpiewają chóry

W dniach 19-21 października w Jastrzębiu-Zdroju odbywa się XII Międzynarodowy Festiwal Chórów im. ks. Anzelma Skrobola, któremu przyświecać będzie hasło "Kościół naszym domem".

Każda edycja Festiwalu gromadzi chóry z różnych krajów. W tym roku, poza polskimi wykonawcami, takimi jak chór Tryl z Toszka, Stowarzyszenie Chór  Miejski z Jastrzębia-Zdroju czy Schola Cantorum Minorum Chosoviensis  z Chorzowa, będzie można wysłuchać chórów zagranicznych: Męskie Towarzystwo Śpiewacze Sankt Peter Ob Radenthein - z Austrii, Chór Sbor Přátel Zpěvu z Karviny - Czechy oraz Chóru Katedry Lwowskiej im. bł. Jana Pawła II  z Lwowa z Ukrainy.

Koncerty odbywać się będą w wybranych jastrzębskich kościołach. Szczegółowy program festiwalu znajdują się na plakacie poniżej:

Polub i udostępnij
Czytaj też

Minister dziękuje górnikom za hart ducha Minister dziękuje górnikom za hart ducha

Kobieta tańczyła przed ołtarzem i pokazywała język Kobieta tańczyła przed ołtarzem i pokazywała język

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!