Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
19 października 2012

W jastrzębskich kościołach zaśpiewają chóry

W jastrzębskich kościołach zaśpiewają chóry

W dniach 19-21 października w Jastrzębiu-Zdroju odbywa się XII Międzynarodowy Festiwal Chórów im. ks. Anzelma Skrobola, któremu przyświecać będzie hasło "Kościół naszym domem".

Każda edycja Festiwalu gromadzi chóry z różnych krajów. W tym roku, poza polskimi wykonawcami, takimi jak chór Tryl z Toszka, Stowarzyszenie Chór  Miejski z Jastrzębia-Zdroju czy Schola Cantorum Minorum Chosoviensis  z Chorzowa, będzie można wysłuchać chórów zagranicznych: Męskie Towarzystwo Śpiewacze Sankt Peter Ob Radenthein - z Austrii, Chór Sbor Přátel Zpěvu z Karviny - Czechy oraz Chóru Katedry Lwowskiej im. bł. Jana Pawła II  z Lwowa z Ukrainy.

Koncerty odbywać się będą w wybranych jastrzębskich kościołach. Szczegółowy program festiwalu znajdują się na plakacie poniżej:

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta tańczyła przed ołtarzem i pokazywała język Kobieta tańczyła przed ołtarzem i pokazywała język

Kiedy zapłacą deputat węglowy dla emerytów? Procedury trwają Kiedy zapłacą deputat węglowy dla emerytów? Procedury trwają

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!