Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
21 października 2012

Mistrzostwa Polski w Judo tym razem bez medalu

W miniony weekend w Luboniu koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w Judo. W zawodach uczestniczyli judocy z klubu Koka Jastrzębie. Niestety tym razem nie udało się przywieźć medalu. W Mistrzostwach Polski startowało blisko 300 zawodników z 62 klubów.

W kategorii do 63 kilogramów 7. miejsce zdobyła Aleksandra Langiewicz. W pierwszej walce wygrała przez Waza-ri z Sonią Lniany z Czarnych Bytom. Po przegranej walce z Aleksandrą Kowalczyk, w repasażach zwyciężyła z Izabelą Kumorowską z Poznania. W kolejnej walce przegrała z zawodniczką z Koszalina i pożegnała się z turniejem plasując się ostatecznie na siódmej pozycji.

W kategorii mężczyzn do 100 kilogramów startował Rafał Mączyński, który odpadł w drugiej rundzie repasaży. W pierwszej walce wygrał z Adrianem Bąkowskim z UKS Górnik Konin. Drugą walkę przegrał z Domańskim Tomaszem z Gdańska, a w repasażach zmierzył się z Kajetanem Pintalem, z którym przegrał. Była to jego ostatnia walka w tym turnieju.

Kategorię do 66 kg obstawiał Artur Drogowski. Niestety przegrał w dogrywce z Krystianem Jurowskim z Gwardii Opole i zakończył start w Mistrzostwach Polski. Warto dodać, że w kategorii do 66 kilogramów walczył piąty zawodnik Igrzysk Olimpijskich Paweł Zagrodnik, który ostatecznie zajął trzecią pozycje. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!