Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 października 2012

AGH zainaugurowała rok akademicki 2012/2013

AGH zainaugurowała rok akademicki 2012/2013
fot. UM Jastrzębie

W piątek 19 października Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Akademii Górniczo-Hutniczej w Jastrzębiu-Zdroju zainaugurował nowy rok akademicki.

Uroczystości rozpoczęły się od mszy św. odprawionej w kościele w Zdroju. Następnie w Domu Zdrojowym rozpoczęto inaugurację roku.

- Cieszę się, że wybraliście status inżyniera i naszą uczelnię. Życzę wam, żeby te lata studiów zamieniły się w dokument, choć nie dokument jest najważniejszy, bo uczelnia ma przygotowywać do kreatywnego myślenia – powiedział Piotr Czaja, dziekan Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii.

Kierownik jastrzębskiego AGH, Stanisław Nawrat, podziękował wszystkim, którzy wspierają uczelnie a w szczególności miastu i Jastrzębskiej Spółce Węglowej.

- AGH jest tą uczelnią, która radzi sobie w sposób znakomity. Dzisiejszy poziom techniki wymusza, żeby być najlepszym, a wy wybraliście najlepszą uczelnię - dodał prezydent miasta Marian Janecki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na miejsce AGH wprowadziło się przedszkole Na miejsce AGH wprowadziło się przedszkole

Janecki i Zagórowski w składzie konwentu AGH Janecki i Zagórowski w składzie konwentu AGH

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
qwert23.10.2012 20:46

pozdrawiam dziekana Piotra Czaja,
absolwent '96 (z Krakowa).

Super nauczyciel i człowiek.

do ed23.10.2012 4:42

studenci a AGH myslicie ze zaraz bedzie dozór? hehe nie nie moi drodzy trzeba sie najebac by w zyciu cos osiagac bez dwoch zdan !!!!!!!!

Inżynier22.10.2012 23:35

do bus: musisz być lamerem jak jesteś bezrobotny :D znaleźć pracę z dyplomem AGH i odrobiną oleju w głowie to nie problem. Nawet dobrą pracę. Ale nie w JSW :D

bus22.10.2012 22:59

Jastrzebskie AGH ksztalci bezrobotnych inżynierów :/

Inżynier22.10.2012 22:49

JSW wspiera uczelnie? szkoda że nie przyjmuje absolwentów. ilu tegorocznych absolwentów przyjęli? 5?6? Oczywiście perspektywa pracy w dozorze jest niewielka jak nie ma się ojca czy wujka w spółce. śmiechu warte Panie Nawrat.