Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
22 października 2012

Biegi: Srebro Dominika Ząbczyńskiego w Zakopanem

Biegi: Srebro Dominika Ząbczyńskiego w Zakopanem
Zdjęcie archiwalne
fot. biegigorskie.pl

20 października w Zakopanem odbył się Finał Montrail Ligii Biegów Górskich 2012. W zawodach startowało trzech biegaczy z Jastrzębie. Jednemu z nich, Dominikowi Ząbczyńskiemu, udało się zdobyć srebrny medal z swojej kategorii wiekowej.

W biegu wzięło udział 331 uczestników. Długość trasy wynosiła 8,5 kilometra, a przewyższenie ponad 1000 metrów.

Biegnący z numerem 369 Dominik Ząbczyński z Jastrzębia przebiegł trasę w 59:28,5, co dało mu drugie miejsce w swojej kategorii wiekowej (M40) oraz 20. w klasyfikacji generalnej.

W zawodach biegło jeszcze dwóch innych jastrzębian - Aleksander Knura oraz Marcin Czyżewski z KW Jastrzębie-Zdrój. Żadnemu z nich jednak nie udało się stanąć na podium. Pierwszy z nich zajął 82. miejsce w kategorii M30, a drugi 67. w kategorii M20.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce Kenijczyk triumfuje w Jastrzębskiej Dziesiątce

We wrześniu psy będą miały nowy wybieg We wrześniu psy będą miały nowy wybieg

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!