Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
23 października 2012

Szkoła Podstawowa nr 9 obchodziła swoje 40-lecie

Szkoła Podstawowa nr 9 obchodziła swoje 40-lecie
fot. R. Celuba / UM Jastrzębie

19 października w Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się uroczystości jubileuszowe 40-lecia istnienie szkoły. Mottem przewodnim było "Czasu nie da się zatrzymać, ale warto wracać do chwil, które pozostają w naszej pamięci".

Podczas uroczystości był też czas na wspomnienia byłych nauczycieli i absolwentów szkoły. Uczniami tej szkoły byli m.in. Anna Żemła-Krajewska (judoczka startująca na olimpiadzie), Beata Maksymowa (judoczka, mistrzyni olimpijska) oraz Grzegorz Nawrat (model).

- Moje pierwsze skojarzenie z podstawówką to I klasa, jedna z pierwszy lekcji i od razu zdobyta dwója. Jak ja wtedy płakałam. Pani nauczycielka chciała mnie jakoś uspokoić i zrobiła mi z tej dwói łabędzia, na nic to się jednak zdało, bo w podświadomości miałam, że pod tym łabędziem ukrywa się ta nieszczęsna ocena - powiedziała Anna Żemła-Krajewska.

Nie zabrakło również występów dzieci, czyli pokazu tańca czy humorystycznego przedstawienia. Przed zgromadzoną publicznością wystąpił również absolwent szkoły, Maciej Gucik, który zagrał na akordeonie swoje utwory oraz akompaniował byłej uczennicy SP nr 9, Paulinie Goranov.

Polub i udostępnij
Czytaj też

110 tys. zł na zajęcia pozalekcyjne w SP nr 9 110 tys. zł na zajęcia pozalekcyjne w SP nr 9

W SP 9 młodzież zapobiegała pożarom W SP 9 młodzież zapobiegała pożarom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Izabela24.10.2012 8:32

Łezka się kreci , ech pozdro ludzie z klasy pani Basi Gancarz rok 1974.Beato Maksymow ciekawe jak kopara Stefańskiej musiała opaść kiedy zostałaś mistrzynią w judo ;)