Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

12°
24 października 2012

Sanok ponownie górą. JKH GKS przegrał 1:5

Zdjęcie archiwalne

Aż 3:0 przegrywali w pierwszej tercji jastrzębianie, w trakcie wyjazdowego meczu z Ciarko Sanok. Potem było gorzej. Całe spotkanie przegrali 1:5. Honorowego gola strzelił Bartosz Dąbkowski.

- Jeżeli w pierwszej tercji traci się trzy gole bez odpowiedzi własnej na terenie lidera tabeli, to doprawdy trudno o wiarę w korzystny wynik - czytamy na oficjalnej stronie klubu hokejowego.

W pierwszej tercji jastrzębianie nie pokazali się z dobrej strony. W drugiej było nieco lepiej, ale nie udało się strzelić bramki. Na szczęście,  nie udało się to również gospodarzom. W trzeciej tercji czwartego gola dla sanoczan strzelił Mojżisz, ale minutę później Bartosz Dąbkowski odpowiedział tym samym. Było jednak niemal pewne, że przy stanie 4:1 ciężko będzie doprowadzić nawet do remisu, tym bardziej z liderem tabeli. W 49. minucie na dobitkę sanoczanie strzelili swojego piątego gola.