Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 października 2012

Sanok ponownie górą. JKH GKS przegrał 1:5

Sanok ponownie górą. JKH GKS przegrał 1:5
Zdjęcie archiwalne
fot. Adrian Sawko / jastrzebieonline.pl

Aż 3:0 przegrywali w pierwszej tercji jastrzębianie, w trakcie wyjazdowego meczu z Ciarko Sanok. Potem było gorzej. Całe spotkanie przegrali 1:5. Honorowego gola strzelił Bartosz Dąbkowski.

- Jeżeli w pierwszej tercji traci się trzy gole bez odpowiedzi własnej na terenie lidera tabeli, to doprawdy trudno o wiarę w korzystny wynik - czytamy na oficjalnej stronie klubu hokejowego.

W pierwszej tercji jastrzębianie nie pokazali się z dobrej strony. W drugiej było nieco lepiej, ale nie udało się strzelić bramki. Na szczęście,  nie udało się to również gospodarzom. W trzeciej tercji czwartego gola dla sanoczan strzelił Mojżisz, ale minutę później Bartosz Dąbkowski odpowiedział tym samym. Było jednak niemal pewne, że przy stanie 4:1 ciężko będzie doprowadzić nawet do remisu, tym bardziej z liderem tabeli. W 49. minucie na dobitkę sanoczanie strzelili swojego piątego gola.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Emeryt24.10.2012 13:08

no to znowu 4 miejsce na koniec sezonu