Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
24 października 2012

Dzieci i nauczyciele z ZS nr 10 nagrali teledysk

Dzieci i nauczyciele z ZS nr 10 nagrali teledysk
kadr z teledysku

Uczniowie i nauczyciele z Zespołu Szkół nr 10 im. ks. prof. J. Tischnera w Jastrzębiu-Zdroju nagrali teledysk promujący swoją szkołę. Klip można obejrzeć w internecie.

Jak mówią władze placówki, dzieci od lat grają i śpiewają w szkole, poza szkołą i poza granicami kraju. Teraz postanowili swoje umiejętności pokazać całemu światu.

W teledysku uczniowie śpiewają piosenkę o swojej szkole, występują też jako bohaterowie całego klipu. Tekst i muzykę do piosenki stworzył Adam Posłuszny, nauczyciel ZS nr 10.

- To co uczniowie osiągnęli w ostatnich dniach, było ich marzeniem od pewnego czasu, a teledysk, który nagrali, jest dowodem na to, że marzenia się spełniają - mówią władze szkoły.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy uczniowie w Portugalii doskonalili swój angielski Jastrzębscy uczniowie w Portugalii doskonalili swój angielski

"Wesołe strofy" ponownie w kinie Centrum "Wesołe strofy" ponownie w kinie Centrum

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość26.10.2012 6:23

Jak zwykle w zespole szkół nr 10-oryginalnie, z polotem, wyobraźnią i rozmachem ;-) Gratulacje za pomysł i realizację. Tak trzymać.

Gość25.10.2012 23:05

pomysł, realizacja - świetna i nareszcie teledysk gdzie w roli głównej występują uczniowie (i to z jakimi uśmiechami!!!) bez promowania nauczycieli jak to się często zdarza. Faktycznie chce sie z Wami biec do tej szkoły :-) Gratuluję pomysłu i radości podopiecznych, tak trzymać :-)))

Gość25.10.2012 20:01

SUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!! Pozdrawiam nauczycieli i uczni.Gratuluje pomysłu:)

Gość25.10.2012 11:25

Główny bohater to Glik, mamy więc dwóch sławnych Glików w Jastrzębiu.

Gość24.10.2012 19:08

Ale mi się podoba. Suuuuper!

Gość24.10.2012 18:44

Genialne!!!!! Tak trzymać - jesteście super szkołą!

popieram24.10.2012 17:38

Dobry pomysł z teledyskiem. Inne szkoły też powinny coś takiego zrobić. To taki powiew świeżości i dobre wykorzystanie dostępnej technologii.

Pokaż wszystkie opinie (10)