Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 października 2012

MOK ma nowa stronę internetową. Zobacz

MOK ma nowa stronę internetową. Zobacz

Od 23 września Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju ma nową stronę internetową. Prezentuje się znacznie lepiej niż poprzednia. Jest przede wszystkim bardziej nowoczesna i wygodna. Zmienił się też adres strony - stary brzmiał mokjastrzebie.pl, nowy to mok.jastrzebie.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zamkną jedyne kino w mieście? Zamkną jedyne kino w mieście?

Uwaga na domokrążców! Oferują czujniki gazowe Uwaga na domokrążców! Oferują czujniki gazowe

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
git majonez25.10.2012 8:19

Czepiacie sie, grafika jest ok. Natomiast mnie ciekawe ile za taką przyjemnosc zapłacił MOK. Znając sposób wydawania pieniędzy w mieście na inwestycje, promocje miasta czy wojaże Janeckiego to mam podstawy chyba sądzić ze za tą kasę mozna było zrobic jakiś fajny koncert dla młodych

rzysieq25.10.2012 8:13

Fajnie, że zmienili, na pewno na lepsze. Niestety na dzisiejszy czas i możliwości to nadal zbyt mało. Jak ktoś niżej napisał, poziom graficzny strony na poziomie "gimnazjum". Albo fundusze były za małe, albo pieniądze zostały źle zagospodarowane.

...24.10.2012 22:59

badziewie straszne, grafika na poziomie gimnazjum. Ale cóż... To przecież strona jastrzębskiego MOKu... Jaki MOK taka strona.

Gość24.10.2012 22:37

WRESZCIE! W końcu nie trzeba pobierać doc'a by zobaczyć repertuar kina ...

rupek24.10.2012 20:44

jaka by nie była ta strona , to chociaż pokazuje że u nas prawie nic się nie dzieje ...

Gość24.10.2012 19:50

Szczerze mówiąc niezbyt dobra. Kto Wam to robił?