Życzenia Wielkanocne

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
25 października 2012

Pobili dwóch mężczyzn używając tasaka i pałki

Pobili dwóch mężczyzn używając tasaka i pałki
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ubiegły weekend w jednym z bloków socjalnych na trenie Jastrzębia, trzech nastolatków pobiło 19 i 31-latka używając ostrych narzędzi. Policjanci złapali już sprawców. Grozi im nawet do 8 lat więzienia.

- Zatrzymani, przy pomocy noża, tasaka kuchennego i drewnianej pałki oraz poprzez zadawanie uderzeń pięściami i kopanie, pobili dwóch mieszkańców Jastrzębia-Zdroju w wieku 19 i 31-lat. Mężczyźni ci doznali ran ciętych i tłuczonych - informuje jastrzębska policja.

W środę prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 18 i 19-latka. Obaj otrzymali również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Najmłodszy ze sprawców, 17-latek, trafił do ośrodka opiekuńczo-wychowawczego. Okazało się, że jakiś czas temu z niego uciekł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym Uważajcie na złodziei w okresie świątecznym

Kierowcy nie przepuszczają pieszych Kierowcy nie przepuszczają pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do anonima27.10.2012 10:20

O robotę w kamieniołomie to się ludzie biją na Dolnym Ślasku, praca ciężka, ale nieźle płatna i emerytura górnicza przysługuje.. A poza tym często poza kamieniołomem nie ma innych zakładów dających zatrudnienie w wielu okolicach.

henio26.10.2012 10:46

Już lepiej mieszkac pod mostem niż dostać od miasta mieszkanie socjalne na tym patologicznym osiedlu...

Piotr26.10.2012 9:20

A póżniej się dziwią że na te slumsy wszyscy narzekają,a co tydzień tam się coś dzieje,patologia nic więcej...

oopy de Loop25.10.2012 22:20

Manhattan to wylęgarnia patologii, co chwila jakieś rozboje. Dzień w dzień, jak nie Straż Miejska, to Policja, albo pogotowie :/

Gość25.10.2012 21:54

Do gość (od 18latka)... przeczytaj co napisałeś, później ponownie zobacz artykuł, wróć do swoich wypocin i wysnuj wnioski

Gość25.10.2012 21:23

18-latek do ośrodka wychowawczego ??? przecież raz!! jest pełnoletni, a dwa!! za takie coś to areszt powinien byc a nie powrót do domu (jaki by nie był).

Gość25.10.2012 20:53

Takich to do kamieniołomów i niech harują!