Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
25 października 2012

Pobili dwóch mężczyzn używając tasaka i pałki

Pobili dwóch mężczyzn używając tasaka i pałki
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ubiegły weekend w jednym z bloków socjalnych na trenie Jastrzębia, trzech nastolatków pobiło 19 i 31-latka używając ostrych narzędzi. Policjanci złapali już sprawców. Grozi im nawet do 8 lat więzienia.

- Zatrzymani, przy pomocy noża, tasaka kuchennego i drewnianej pałki oraz poprzez zadawanie uderzeń pięściami i kopanie, pobili dwóch mieszkańców Jastrzębia-Zdroju w wieku 19 i 31-lat. Mężczyźni ci doznali ran ciętych i tłuczonych - informuje jastrzębska policja.

W środę prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 18 i 19-latka. Obaj otrzymali również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Najmłodszy ze sprawców, 17-latek, trafił do ośrodka opiekuńczo-wychowawczego. Okazało się, że jakiś czas temu z niego uciekł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dziewczynka mogła wylecieć przez okno Dziewczynka mogła wylecieć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do anonima27.10.2012 10:20

O robotę w kamieniołomie to się ludzie biją na Dolnym Ślasku, praca ciężka, ale nieźle płatna i emerytura górnicza przysługuje.. A poza tym często poza kamieniołomem nie ma innych zakładów dających zatrudnienie w wielu okolicach.

henio26.10.2012 10:46

Już lepiej mieszkac pod mostem niż dostać od miasta mieszkanie socjalne na tym patologicznym osiedlu...

Piotr26.10.2012 9:20

A póżniej się dziwią że na te slumsy wszyscy narzekają,a co tydzień tam się coś dzieje,patologia nic więcej...

oopy de Loop25.10.2012 22:20

Manhattan to wylęgarnia patologii, co chwila jakieś rozboje. Dzień w dzień, jak nie Straż Miejska, to Policja, albo pogotowie :/

Gość25.10.2012 21:54

Do gość (od 18latka)... przeczytaj co napisałeś, później ponownie zobacz artykuł, wróć do swoich wypocin i wysnuj wnioski

Gość25.10.2012 21:23

18-latek do ośrodka wychowawczego ??? przecież raz!! jest pełnoletni, a dwa!! za takie coś to areszt powinien byc a nie powrót do domu (jaki by nie był).

Gość25.10.2012 20:53

Takich to do kamieniołomów i niech harują!