Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
26 października 2012

26-latek miał przy sobie prawie 6 gramów marihuany

26-latek miał przy sobie prawie 6 gramów marihuany
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci z Jastrzębia zatrzymali 26-latka, który miał przy sobie prawie 6 gram marihuany. Jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu. Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia.

W środę wieczorem podczas patrolu Osiedla Gwarków mundurowi zauważyli siedzącego na ławce 26-letniego mężczyznę spożywającego alkohol w towarzystwie 19-latki.

- W związku z popełnionym wykroczeniem, policjanci podjęli interwencję. W trakcie wykonywania czynności, funkcjonariusze zauważyli w otwartej kieszeni mężczyzny papierowe bibułki, poza tym jastrzębianin zachowywał się bardzo nerwowo. W związku z podejrzeniem, że 26-latek może mieć coś do ukrycia, stróże prawa przeprowadzili kontrolę osobistą - relacjonują policjanci.

Okazało się, że mężczyzna w zwiniętej kartce papieru miał blisko 6 gram marihuany. - Jastrzębianin był wyraźnie zdziwiony, kiedy policjanci poinformowali go o zatrzymaniu, tłumacząc, że miał przy sobie przecież tylko "troszkę marihuany" - informuje policja.

O dalszym losie 26-latka zdecyduje sąd. W tym miejscu policjanci przypominają, że posiadanie nawet znikomej ilości narkotyków jest w Polsce zabronione. Za nieprzestrzeganie tego przepisu grozi nawet trzyletni pobyt w więzieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (24)
Gość29.10.2012 23:39

"hej" jak Ci sie w polsce nie podoba to czemu jeszcze nie jestes w angli i nie ćpasz gdzieś w miejscu publicznym?? AAA bo do gimnazjum jest obowiązek szkolny. Sorki :) Zapomniałem

cukero29.10.2012 22:59

Reasumując - osoby walczące z narkomanią to oszołomy, ćpuny to niezmanipulowane, wybitne jednostki myślące...

http://infobot.pl/r/27g1 

żeś tera pojechał...

hej29.10.2012 13:04

a tak poza tym co się okazuje - w dzisiejszej wybiórczej napisano, ze policja nie ma sprzętów zdolnych odróżnić konopie indyjskie od naszych konopii, których posiadanie jest legalne, innymi słowy nie wiadomo ilu siedzy frajerów, którzy sobie zerwali na polu liścia, zwykłej, krajowej konopii, która nie ma właściwości psychoaktywnych ...

hej29.10.2012 12:59

no i co z tego, ze nie legalne, w UK też jest nielegalne, a żaden policjant cię za to nie zatrzyma, nawet jeśli mu będziesz kopcił to pod nosem. Bo tam nie ma takiego zakłamanego oszołomstwa jakie ty reprezentujesz, i nie ma chęci trzymania obywateli pod butem i wpierniczania się w ich życie, tak jak to jest, nieprzypadkowo, w Polsce, nieprzypadkowo, bo jest to sposób na zabezpieczenie się władzy przeciwko ewentualnym protestom i niesubordynacjom n.p. - za Tuska nasiliło się karanie za bzdety niegroźnyxh pionków, takich jak koleś z suszonym liściem na ławce - naród zastraszony jest łatwiejszy do podporząkowania i zmanipulowania.

cukero28.10.2012 13:54

Nie rozumiesz, boś dzieciak. Nie miałem tu bynajmniej na myśli wieku, tylko poziom intelektualny.
Przeciętne IQ wystarczy, by pojąć, że narkotyki są nielegalne - słusznie zresztą.

Jedyne, czego mi szkoda, że nie jest to jakaś grubsza ryba...

hej28.10.2012 6:40

mowa jest o dwudziestosześcioletnim facecie, a nie o dzieciakach, ja też nie jestem dzieciakiem, a jedyne bzdury jakie ostatnio czytałem to te twoje niemerytoryczne wypociny...

cukero27.10.2012 21:01

Biedne dzieciaki naczytały się bzdur.
Ale mnie nie obchodzi, co czytaliście- nie do mnie te pretensje.

A jak chcecie poszaleć, to kupcie sobie colę po lekcjach.

Pokaż wszystkie opinie (24)