Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 października 2012

Triver Cheung poprowadzi warsztaty gitarowe

Triver Cheung poprowadzi warsztaty gitarowe
fot. materiały prasowe

29 października o godz. 16:30 w siedzibie głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej odbędą się warsztaty gitarowe prowadzone przez Terivera Cheunga. W programie znajduje się również recital gitarowy artysty.

Teriver Cheung to urodzony w Hongkongu gitarzysta. Na co dzień mieszka w USA. Współpracuje z wieloma znanymi muzykami - grał również z jastrzębianinem Przemysławem Strączkiem. Jest m.in. finalistą konkursu Thailand International Jazz Conferencje Solo Competition 2011. To gitarzysta grający głównie funky, blues, jazz oraz fusion.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przeprowadzili się z klitki na salony i mają dużo książek Przeprowadzili się z klitki na salony i mają dużo książek

Ulicami miasta przejdzie korowód. Można się zgłaszać Ulicami miasta przejdzie korowód. Można się zgłaszać

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!