Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 października 2012

Hospicjum Domowe organizuje listopadową kwestę

Hospicjum Domowe organizuje listopadową kwestę
fot. sxc.hu

Hospicjum Domowego im.ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC przy parafii św. Katarzyny organizuje kwestę na sprzęt i środki higieny do opieki nad chorymi.

1 listopada w dniu Wszystkich Świętych, jak co roku, na cmentarzach będzie można spotkać wolontariuszy kwestujących na rzecz hospicjum. Zbiórka potrwa od 8:00 do 16:00.

- Jest to już tradycja, bo od 9 lat w tym szczególnym dniu zadumy nad życiem i przemijaniem, młodzi ludzie będą prosili o wsparcie finansowe hospicjum - informuje zarząd hospicjum.

Wolontariusze będą posiadali identyfikatory imienne ze zdjęciem oraz oznaczone puszki. Ci, którzy postanowią wesprzeć hospicjum otrzymają samoprzylepną naklejkę z logo hospicjum.

W tym roku zebrana kwota zostanie przeznaczona na sprzęt i środki higieny osobistej, potrzebne do opieki nad chorymi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum Kiedy nie ma już nadziei. Jest hospicjum

Jastrzębianie chętnie dzielą się pieniędzmi Jastrzębianie chętnie dzielą się pieniędzmi

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
zły29.10.2012 15:00

Nie dostaną klechy ani centa!