Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
30 października 2012

Zakończyło się "Październikowe Jam Session"

Zakończyło się "Październikowe Jam Session"Zobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

29 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej zakończył się projekt "Edukacja przez muzykę czyli październikowe jam session". W ramach imprezy finałowej odbyły się warsztaty gitarowe z Teriverem Cheungiem oraz recital artysty.

Teriver Cheung to gitarzysta pochodzący z Hongkongu, aktualnie mieszkajacy w USA. Jest on przedstawicielem współczesnego nurtu jazzu oraz finalistą konkursu solistów w ramach Thailand International Jazz Conference Solo Competition 2011. Muzyk tworzy w różnych stylach, głownie funky, blues, jazz, fusion.

Ponadto w ramach imprezy został rozstrzygnięty konkurs plastyczny i literacki, którego temtem był jazz. Wcześniej, 19 października, w bibliotece wystąpił inny muzyk jazzowy - Janusz Muniak Quartet

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przeprowadzili się z klitki na salony i mają dużo książek Przeprowadzili się z klitki na salony i mają dużo książek

Ulicami miasta przejdzie korowód. Można się zgłaszać Ulicami miasta przejdzie korowód. Można się zgłaszać

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!