Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
31 października 2012

12 medali młodych pływaków z klubu H2O

12 medali młodych pływaków z klubu H2O
Zdjęcie archiwalne
fot. H2O

W weekend w rybnickiej pływalni odbył się Mityng Pływacki z okazji 20-lecia RMKS Rybnik. Uczestniczący w nim zawodnicy z jastrzębskiego klubu pływackiego H2O zdobyli 12 medali.

Podopieczni trener Edyty Klimek, w składzie: Barbara Jankowska, Alicja Kwapińska, Anna Jędryka, Weronika Burzyńska, Kamil Karzełek, Jędrek Błądek, Szymon Rdzanek i Piotr Mosoń przywieźli 10 medali indywidualnych oraz dwa w sztafecie.

Najwięcej medali przywiózł Piotr Mosoń, który zdobył 4 złote medale - na 100m stylem grzbietowym, 100m dowolnym, 100m zmiennym i 100m motylem. Kolejne złoto zdobył Jędrzej Błądek na dystansie 100m stylem zmiennym. Oprócz tego zdobył również srebro i brąz, odpowiednio na dystansie 100m motylem i 50m motylem. Szymon Rdzanek wrócił ze srebrem za 50m stylem klasycznym oraz brązem za 50m stylem grzbietowym. Brązowy medal zdobyła również Alicja Kwapińska rywalizująca na dystansie 100m stylem grzbietowym. W sztafecie drużyna H2O stawała dwa razy na drugim stopniu podium.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
anonim31.10.2012 13:15

Doskonale. Brawo!