Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
5 listopada 2012

Schronisko szuka osób do promowania placówki

Schronisko szuka osób do promowania placówki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Schronisko dla zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju ogłosiło poszukiwania osób, które chciałyby pomóc promować placówkę. Już teraz wiadomo, że schronisku pomoże charyzmatyczny wokalista pewnego znanego zespołu.

- Poszukujemy znanych osób do promowania wizerunku Schroniska w Jastrzębiu-Zdroju - sportowców, artystów, polityków, pracowników oraz działaczy poważnych instytucji - taki komunikat pojawił się na facebook'owej stronie jastrzębskiego schroniska.

Do promowania schroniska poszukiwane są znane osoby z Jastrzębia-Zdroju, chcące użyczyć swój wizerunek na potrzeby promocji placówki. Już wiadomo, że do akcji przyłączył się Tomasz "Falon" z zespołu Psy Wojny.

Zobacz film o jastrzębskim schronisku

Polub i udostępnij
Czytaj też

Skrzywdzone przez człowieka straciły nadzieję Skrzywdzone przez człowieka straciły nadzieję

Misja specjalna dla jastrzębskich zwierząt Misja specjalna dla jastrzębskich zwierząt

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
och05.11.2012 14:58

nic, to tylko fakt.

asdf05.11.2012 13:38

no i co że kopiują? liczy się że coś robią.

och05.11.2012 12:22

kopiują pomysł bogajże wrocławskiego schroniska, tylko, że tamtemu udało się namówić przebywajacych we Wrocławiu topowych aktorów i muzyków, znanych w całej Polsce, więc i akcja odniosła sukces...

joe05.11.2012 11:54

Dobrze, że mówiąc o charyzmatycznym wokaliście wspominacie że to Falon, bo już się wystraszyłem że elektryk Grzegorz z byłej Symetrii.