Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 listopada 2012

Schronisko szuka osób do promowania placówki

Schronisko szuka osób do promowania placówki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Schronisko dla zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju ogłosiło poszukiwania osób, które chciałyby pomóc promować placówkę. Już teraz wiadomo, że schronisku pomoże charyzmatyczny wokalista pewnego znanego zespołu.

- Poszukujemy znanych osób do promowania wizerunku Schroniska w Jastrzębiu-Zdroju - sportowców, artystów, polityków, pracowników oraz działaczy poważnych instytucji - taki komunikat pojawił się na facebook'owej stronie jastrzębskiego schroniska.

Do promowania schroniska poszukiwane są znane osoby z Jastrzębia-Zdroju, chcące użyczyć swój wizerunek na potrzeby promocji placówki. Już wiadomo, że do akcji przyłączył się Tomasz "Falon" z zespołu Psy Wojny.

Zobacz film o jastrzębskim schronisku

Polub i udostępnij
Czytaj też

Patrole mieszkańców sprawdzą czy sprzątasz po psie Patrole mieszkańców sprawdzą czy sprzątasz po psie

JSW: Posiłek na stołówce zamiast flapsów? JSW: Posiłek na stołówce zamiast flapsów?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
och05.11.2012 14:58

nic, to tylko fakt.

asdf05.11.2012 13:38

no i co że kopiują? liczy się że coś robią.

och05.11.2012 12:22

kopiują pomysł bogajże wrocławskiego schroniska, tylko, że tamtemu udało się namówić przebywajacych we Wrocławiu topowych aktorów i muzyków, znanych w całej Polsce, więc i akcja odniosła sukces...

joe05.11.2012 11:54

Dobrze, że mówiąc o charyzmatycznym wokaliście wspominacie że to Falon, bo już się wystraszyłem że elektryk Grzegorz z byłej Symetrii.