Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
5 listopada 2012

Młodzi hokeiści z Jastrzębia powołani do reprezentacji

Wychowankowie JKH GKS Jastrzębie zostali powołani do młodzieżowych reprezentacji Polski. Najmłodsi z nich zwyciężyli w turnieju Icecenter Cup 2012 na Węgrzech.

Bryk Krzysztof, Buszta Feliks, Chorążyczewski Kordian, Ludwiczak Przemysław i Wróbel Kamil zagrali w reprezentacji U-16, która pokonała w finale Austrię 7:3, zwyciężając w turnieju na Węgrzech.

W akcji szkoleniowej kadry do lat 18, wzięło udział dwóch młodych jastrzębskich hokeistów - Kamil Świerski i Patryk Matusik. Powołania na zgrupowanie kadry U-20, otrzymali zawodnicy pierwszej drużyny, Łukasz i Radek Nalewajka.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH wygrywa z  MH Gdańsk JKH wygrywa z MH Gdańsk

JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0 JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!