Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
6 listopada 2012

Otworzą dwie nowe siłownie na świeżym powietrzu

Otworzą dwie nowe siłownie na świeżym powietrzuPrace podczas budowy siłowni przy ul. Katowickiej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Już 8 listopada zostaną oddane do użytku kolejne siłownie pod chmurką. Pierwsza z nich dostępna będzie przy ulicy Katowickiej, a druga Wielkopolskiej.

Na terenie przy ul. Katowickiej na prostokątnym placu z nawierzchni poliuretanowej będą dostępne następujące urządzenia: orbitrek, twister i wahadło, wioślarz, wyciąg górny i prasa nożna oraz drabinka. Zamontowano także ławki, stojak na rowery, stół rekreacyjny oraz kosze na odpadki.

- Oprócz tego roboty objęły przedłużenie istniejącego chodnika z kostki brukowej oraz wykonanie nowych chodników wokół siłowni - informuje Urząd Miasta. 

W Jarze Południowym przy ul. Wielkopolskiej na placu o wymiarach 22m na 4m będzie można poćwiczyć na takich samych urządzeniach. W sumie koszt prac związanych z budową siłowni wyniósł 214 tys. zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będą nowe siłownie na osiedlach Będą nowe siłownie na osiedlach

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (29)
Gość08.11.2012 14:58

To już drugi raz jak się miasto popisało. Co za geniusz wpada na pomysł otwierania takich rzeczy po sezonie?! Zamiast na wiosnę?! (podobnie było z boiskiem do plażówki przy aptece na wrocł.) Śmiać mi się chcę, choć płacz byłby bardziej wskazany.

Gość07.11.2012 6:28

moim zdaniem, taka siłka na szerokiej, to byłby dobry pomysł. tam jest dużo ludzi, którzy chętnie z tego by skorzystali, no i możnaby tam w końcu jakaś kamerkę postawić. jest dobre miejsce przy szkole:)

.//;ąjkłoJ06.11.2012 22:11

Bez przesady, na szerokiej i dubielcu też to powinno być, nie jest to drogie przecież. A tak generalnie to jestem za tym, żeby miasto stawiało na sport i rekreację. Są ogromne zaniedbania w tej kwestii, wieloletnie. Spójrzcie jak wyglądają dawne korty i boiska obok nowego Orlika przy ZS2 - one też kiedyś były piękne...

Gość06.11.2012 21:26

na Zofiówce ani boiska ani siłowni :) za 2 lata obchodzimy jubileusz 15 lecia obiecywania boiska, niech żyje nam Matusiak!

Gość06.11.2012 20:28

Na szerokiej?! Dobre sobie. Tam to by Gagarinowcy zaraz to roznieśli. Taka prawda.

vicky06.11.2012 20:22

extra, miasto żyje, podoba mi się

JotKaHa06.11.2012 19:31

A na Szerokiej znowu NIC !!!

Pokaż wszystkie opinie (29)