Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
6 listopada 2012

Bezdomny pobił kobietę i ukradł 20 złotych

Bezdomny pobił kobietę i ukradł 20 złotych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W weekend na ulicy Broniewskiego 46-letni mężczyzna napadł na kobietę i ukradł jej torebkę, w której był m.in. dowód osobisty i pieniądze. - W związku z tym, że mężczyzna dopuścił się czynu w warunkach powrotu do przestępstwa, grozi mu nawet 18 lat pozbawienia wolności - informuje policja.

Do zdarzenia doszło 3 listopada na ulicy Broniewskiego. Bezdomny 46-latek napadł na kobietę i zaczął grozić jej pozbawieniem życia. Zabrał jej torebkę w której było m.in. 20 złotych oraz dowód osobisty.

- Sąd zastosował wobec rozbojarza środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyzna znany jest tutejszym policjantom, ma na swoim koncie także inne przestępstwa - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Policja: Zatrzymali go w autobusie Policja: Zatrzymali go w autobusie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
Izabela08.11.2012 6:08

Kiedyś panowie ze Sląskiej inaczej rozwiązywali takie sprawy !

kamil07.11.2012 21:51

Złomiarze-wandale powinni dostawać pałą po żebrach natomiast, bo się rozhulali u nas straszliwie... Między innymi za notoryczną kradzież kabli telefonicznych...

Gość07.11.2012 10:42

Gdzie ja kur... Żyje pedofil za gwałt dostaje 3 lata i wychodzi, A jakiś "żul" ma dostać 18 lat za kradzież i groźby ? Absurd,

ptaszyn07.11.2012 4:17

Co to znaczy bezdomny? dla mnie to zwykły legas i nierób! Przecież wszyscy tzw.bezdomni jak ich nazywają skądś się wzięli,to nie stonka,którą rzekomo nam podrzucili amerykanie! Bezdomni mają swoje rodziny domy itp.im po prostu ręce wykręca od pracy,lubią smród śmietników itp.

bebok06.11.2012 19:00

grozi mu 18 lat... by ją zabił to dostałby 5 lat a wyszedł po dwóch a tak to moze posiedziec 18...takie mamy popier.. prawo w tym głupim kraju.

Madzik06.11.2012 18:52

rozbojarza ?? - Jakaą nowa Polska gwara czy ja się nie znam?

Gość06.11.2012 18:18

he he tam gdzie ja kiedys mieszkałam :-) zawsze było niebezpiecznie

Pokaż wszystkie opinie (13)