Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
8 listopada 2012

Zobacz plan obchodów Święta Niepodległości

Zobacz plan obchodów Święta Niepodległości
fot. Łukasz Wilczyński / jastrzebieonline.pl

11 listopada, tak jak w całej Polsce, w Jastrzębiu-Zdroju odbędą się obchody Święta Niepodległości. Oprócz części oficjalnej, w Domu Zdrojowym przewidziano dwa koncerty.

W niedzielę o godzinie 10:00 pod pomnikiem w Bziu rozpoczną się uroczystości związane z obchodami dniem 11 listopada. Nie obędzie się bez przemówień i złożenia kwiatów. Uczniowie ZS nr 13 przygotowali na tę okazję krótki program artystyczny.

O 11:00 w kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła zostanie odprawiona msza święta, a po niej uczestnicy uroczystości złożą kwiaty pod pomnikiem Solidarności.

Późnym popołudniem, o godzinie 17:00 w Domu Zdrojowym będzie można zobaczyć "Rendez-vous z Operetką" (Teatr Muzyczny "Iwia") oraz posłuchać Stowarzyszenia "Chór Miejski". Jastrzębski chór zaśpiewają m.in. Gaude Mater Polonia, Bogurodzice czy pieśni legionowo-patriotyczne. Wstęp jest bezpłatny.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Tysiące ludzi wspólnie świętowało w Jastrzębiu Tysiące ludzi wspólnie świętowało w Jastrzębiu

Obchody Święta Niepodległości w Jastrzębiu Obchody Święta Niepodległości w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość08.11.2012 14:33

Słowik ty znowu fałszujesz pisiorku w moherowym bereciku!

słowik08.11.2012 8:35

Prawdziwi patrioci jadą do Warszawy lub Wrocławia, demonstrować przeciw PO i wszystkim którzy sprzedali ten kraj bankierom a teraz doprowadzają do nędzy miliony ludzi.I robią to z rozmysłem.No, ale w telewizji i w gazetach to oni kochają ten kraj.