Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
8 listopada 2012

Zabrał starszej kobiecie torebkę. Już trafił do aresztu

Zabrał starszej kobiecie torebkę. Już trafił do aresztu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W biały dzień w pobliżu kościoła mężczyzna zaatakował starszą kobietę i zabrał jej torebkę. 26-letni napastnik jest już w areszcie. Grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje policja, na wniosek śledczych oraz prokuratora, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 26-latka.

Przypomnijmy, 5 listopada 26-letni jastrzębianin w biały dzień zaatakował 62-latkę. W trakcie szarpaniny mężczyzna uderzył starszą kobietę w głowę, zabrał jej torebkę i uciekł. Po krótkim pościgu, 26-latek został ujęty przez patrol straży miejskiej i przekazany policjantom.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Toler08.11.2012 9:59

Pierwszą i bardzo skuteczną karą powinno być upublicznienie wizerunku bandziora !!!