Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 listopada 2012

Zabrał starszej kobiecie torebkę. Już trafił do aresztu

Zabrał starszej kobiecie torebkę. Już trafił do aresztu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W biały dzień w pobliżu kościoła mężczyzna zaatakował starszą kobietę i zabrał jej torebkę. 26-letni napastnik jest już w areszcie. Grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje policja, na wniosek śledczych oraz prokuratora, sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 26-latka.

Przypomnijmy, 5 listopada 26-letni jastrzębianin w biały dzień zaatakował 62-latkę. W trakcie szarpaniny mężczyzna uderzył starszą kobietę w głowę, zabrał jej torebkę i uciekł. Po krótkim pościgu, 26-latek został ujęty przez patrol straży miejskiej i przekazany policjantom.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Toler08.11.2012 9:59

Pierwszą i bardzo skuteczną karą powinno być upublicznienie wizerunku bandziora !!!