Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
9 listopada 2012

Samochód wbił się w drzewo. Kierowca był pijany

Samochód wbił się w drzewo. Kierowca był pijany
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W nocy ze środy na czwartek doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulicy Mazowieckiej z Pomorską. 21-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego wjechał samochodem w drzewo.

Jak ustalili policjanci, 21-latek jadąc ulicą Mazowiecką w kierunku Podhalańskiej nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, najechał na krawężnik, a następnie uderzył  swoim pojazdemw przydrożne drzewo.

- Mężczyzna miał sporo szczęścia, wychodząc ze zdarzenia bez szwanku. Uszkodzeniu uległ natomiast samochód, który został sholowany na strzeżony parking. 21-latek nie posiadał przy sobie dowodu rejestracyjnego, nie okazał także aktualnego ubezpieczenia OC pojazdu. W zdarzeniu nie brały udziału inne osoby - relacjonuje policja.

Okazało sie też, że mężczyzna jest pijany. Miał ponad dwa promile alkoholu miał w organizmie. Mieszkaniec powiatu wodzisławskiego stracił już prawo jazdy. Grożą mu dwa lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
szkoda słów12.11.2012 13:50

Polska to taki kraj gdzie skazuje się jakiś palaczy trawki, rowerzystów nawet po jednym piwie, a piratom drogowym, którzy są potencjalnymi zabójcami to się mandat wystawia, no chyba, ze trafi się pijany no to dostaje tyle co rowerzysta.

głowa boli10.11.2012 0:19

Grożą mu dwa lata więzienia. hahahahahahha śmiech na sali, mógł kogoś zabić! a kibicom za odpalenie racy grozi do 5 lat !! chory kraj!

Gość09.11.2012 22:57

A.M zabiłeś mnie tym postem :D Haha
Pewnie nieświadomie z tym SWD ale realia są jakie są. Ciekawe jak SJZ wypada w Wodzisławiu? Pamiętam jak udzielałem pierwszej pomocy potrąconemu w Wodzisławiu przez SWD. Jakaś prawda w tym jest że w Wodzisławiu są słabi kierowcy

A.M09.11.2012 14:14

To był skrót od Samochód Wbity w Drzewo! :P bez pochopnych wniosków :P

Gość09.11.2012 13:01

I w samą porę nastąpiła zmiana tytułu.

Pati09.11.2012 11:00

SWD i wszystko jasne ;)

RudofilRudofil09.11.2012 10:22

co to za nagła zmiana tytułu, Zamiast" SWD wbił się w drzewo..." teraz jest "Samochód wbił się w drzewo..."

Pokaż wszystkie opinie (9)