Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 listopada 2012

28-latek ukradł piwa i zaatakował ochroniarzy

28-latek ukradł piwa i zaatakował ochroniarzy
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W jednym ze sklepów na ul. Harcerskiej 28-letni jastrzębianin ukradł cztery piwa. Ochrona sklepu zatrzymała mężczyznę, ale ten wyrywając się zaatakował ochroniarzy.

Policjanci patrolujący ulicę Harcerską zauważyli, że pod sklepem szarpią się mężczyźni. Okazało się, że są to ochroniarze sklepu próbujący zatrzymać złodzieja, który chwilę wcześniej skradł piwa.

- Złodziej nie zamierzał jednak odpuścić i zaczął atakować ochroniarzy, którzy chcieli udaremnić mu ucieczkę. Wobec interweniujących funkcjonariuszy, jastrzębianin także nie szczędził obelg i wulgaryzmów. Mało tego, 28-latek zaczął kopać stróży prawa, szarpiąc ich przy tym za mundur - informuje jastrzębska komenda policji.

Złodzieja w końcu udało się obezwładnić i doprowadzić na komendę policji. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Tłumaczył, że był pijany i nie pamięta szczegółów swojego agresywnego zachowania. Teraz grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
Gość14.11.2012 23:25

ponad rok za browara to jest prawo:)))

szkoda słów12.11.2012 20:21

jeśli strącił czapkę łebkowi z policji to nie widzę innej kary jak gilotynowanie

Madox12.11.2012 18:35

O, strącił mi czapkę. ORZEŁKIEM DO DOŁU !!!. Brać go

Mieszkaniec12.11.2012 15:59

No i dobrze, 'betonowi' się należy za kradzież i napaść na policję.
I nie ważne czy był pijany czy ujarany, liczą się fakty.

Gość12.11.2012 15:08

Znieważenie funkcjonariusza publicznego niestety tak się kończy. Zacznijcie ich szanować wtedy nie będzie zdziwienia.

polej12.11.2012 14:49

Policjanci niczego nie zauważyli, bo po ujęciu ochroniarze czekali na patrol przez co najmniej 10 minut. Dziwne bo do Kauflanda ze Śląskiej 12 nie jest daleko.
Ochroniarz kilkukrotnie uderzył mężczyznę, mimo, że ten już leżał na ziemi i nie stawiał oporu. Ponadto ochroniarze chamsko zachowywali się wobec przyglądających się zajściu przechodniów.
Tyle na temat czujnych ochroniarzy i dzielnych policjantów.

łynarski12.11.2012 14:46

To kolejny przykład na to, że alkohol w Polsce jest traktowany pobłażliwie. Pijany człowiek kradnie, jest agresywny i nie ma tu niczego nadzwyczajnego, ale jeśli kogoś złapią z kilkoma gramami marihuany to już wielki ćpun z niego. Należy ograniczyć alkohol! Oczywiście nigdy do tego nie dojdzie bo wielkie firmy naciskałyby na rząd by zostawił to tak jak jest.

Pokaż wszystkie opinie (10)