Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
12 listopada 2012

Odbędzie się spotkanie o inwestowaniu na giełdzie

Odbędzie się spotkanie o inwestowaniu na giełdzie
fot. materiały prasowe

13 listopada o godzinie 16:30 w Hotelu Dąbrówka odbędzie się spotkanie poświęcone funkcjonowaniu rynku kapitałowego i inwestycjom giełdowym. Warsztaty realizowane są w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej Ministerstwa Skarbu Państwa "Akcjonariat Obywatelski".

Spotkanie poprowadzą eksperci Domu Maklerskiego PKO, Komisja Nadzoru Finansowego oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Z warsztatów mogą skorzystać wszyscy chętni, za darmo. Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat giełdy i inwestycji, będą mieli okazję zapoznać się organizację rynku kapitałowego w Polsce oraz otrzymają porady czym kierować się inwestując na giełdzie.

Osoby zainteresowane mogą zgłosić się za pomocą formularza internetowego lub telefonicznie pod numer (71) 332 95 65.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnik, kolejarz, mechanik, fryzjer. W jakim zawodzie jest praca? Górnik, kolejarz, mechanik, fryzjer. W jakim zawodzie jest praca?

Oferowano 2,5 tys. miejsc pracy. Można zarobić 2-5 tys. zł Oferowano 2,5 tys. miejsc pracy. Można zarobić 2-5 tys. zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!