Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
Eko Okna
13 listopada 2012

Policja uczyła dzieci bezpieczeństwa na drodze

Policja uczyła dzieci bezpieczeństwa na drodze
fot. KMP w Jastrzębiu-Zdroju

Policjant ruchu drogowego spotkał się z dziećmi w jednej z filii biblioteki miejskiej w Jastrzębiu. Dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie zachowywać się na drodze. Na koniec zostały nagrodzone drobnymi upominkami.

W filii nr 3 MBP odbyły się kolejne prelekcje dla dzieci, które prowadził policjant z jastrzębskiej komendy. Uczniowie ze szkoły podstawowej mogli się dowiedzieć jak bezpiecznie iść i wrócić ze szkoły. Policjant opowiadał dzieciom o znakach drogowych i sygnalizacji świetlnej.

- Istotnym punktem spotkania były ćwiczenia praktyczne, pozwalające utrwalić dzieciom jak prawidłowo pokonywać przejście dla pieszych. Uczniowie chętnie uczestniczyli w dyskusji z mundurowym, za co zostali nagrodzeni drobnymi upominkami - informuje jastrzębska policja.

Dzieci otrzymały książeczki na temat zasad bezpieczeństwa, elementy odblaskowe oraz długopis z logo jastrzębskiego wydziału ruchu drogowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość13.11.2012 22:09

Nie. Wiedział że tam siedzisz i przyszedł Cie nauczyć jak dbać o bezpieczeństwo.

głowa boli13.11.2012 11:15

deszcz padał, że ten policjant wszedł do biblioteki?