Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
13 listopada 2012

Wpadł 18-letni graficiarz klatek. Straty 210 złotych

Wpadł 18-letni graficiarz klatek. Straty 210 złotych
fot. KMP w Jastrzębiu-Zdroju

Dzięki reakcji mieszkańców jednego z bloków na osiedlu Arki Bożka w ręce policji trafił młody graficiarz. Chłopak wpadł podczas malowania ściany na klatce schodowej.

W jednym z bloków przy ulicy Zielonej młody jastrzębianin postanowił popisać się swoim talentem graficiarskim. W jednej z klatek schodowych zaczął malować po ścianach.

- Lokatorzy zareagowali, gdy zobaczyli młodego mężczyznę malującego po elewacji i drzwiach pomieszczeń gospodarczych, znajdujących się na klatce schodowej - informuje jastrzębska policja.

Okazało się, że jastrzębianin był pod wpływem alkoholu. Wykryto u niego blisko promil alkoholu. Straty jakie spowodował graficiarz zostały oszacowane na 210 złotych.

Chłopakowi grozi teraz wysoka grzywna lub kara pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (35)
qp16.11.2012 9:11

moim zdaniem głowa ma dużo racji

Gość15.11.2012 19:48

Dobre :) Tyle się chłopaczyna natrudziła żeby zabłysnąć :D

do głowa boli15.11.2012 13:35

chyba ci teraz łyso, bo nikt nie podziela twojego poglądu na tą sprawę

bn15.11.2012 10:07

Rodzi się chyba nowe pojęcie - wandalizm patriotyczny. Nie ma nic za darmo, półgłówkowi wandale, za te drzwi i malowanie ich płacili członkowie spółdzielni, moze wasi starzy, a wy niszczycie lekką ręką i jeszcze szukacie w tym głębszego sensu.

kac15.11.2012 0:19

Hahaha nie obrażajcie Graficiarzy,ten to powinien sie nazywac bazgralarz..

Marołak14.11.2012 23:04

Ale ludzie bez przesady... wyraźnie jest napisane, ze był pijany. Pewnie nie był w pełni świadomy tego co pisze a co niektórzy widze chcą wlepić etykietkę buntownika-patrioty. Śmieszne.

głowa boli14.11.2012 23:01

jasne, że możesz mi porysować samochód tylko zapłacisz za to tak samo jak ten chłopak za pomalowanie drzwi niezależnie od tego co mi tam wyrysujesz szkoda tylko, że będziesz działał wbrew woli swojej mamusi. Rozmawiać o historii z kimś kto jej nie zna nie mam w zwyczaju, w ogóle nie mam w zwyczaju dyskutować o faktach, ale mam w zwyczaju dyskutować o złej interpretacji tych faktów, nie wiem co Cie bolą te drzwi na klatce skoro chłopak zapłaci za nie 200zł, a przyjdzie woźny i zmyje napis rozpuszczalnikiem za 5zł, a zgodnie z prawem może się dogadać z właścicielem i usunąć napis i nic nie zapłacić, ja się ciesze z tego, że jeśli już nabazgrał to coś z sensem zamiast pewnego wyrazu, którego połowa polaków zastanawia się przez jakie "h(ch)" napisać [Ty pewnie wiesz:-) ], żeby było jasne ja nie pochwalam bazgrania po czyjejś własności, takich napisów jest pełno gdzie nie spojrzeć, młodzież rządzi się swoimi prawami, potem dorasta i sama dochodzi do pewnych wniosków, potem jeszcze bardziej dorasta i pisze komentarze na JO podpisując się "do głowa boli".

Pokaż wszystkie opinie (35)