Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
15 listopada 2012

Publiczne Przedszkole nr 17 w Comeniusie

Publiczne Przedszkole nr 17 w Comeniusie
fot. PP nr 17

PP nr 17 przy ul. Miodowej dołączyło do szkół biorących udział w międzynarodowym programie Comenius. W ramach projektu placówka będzie współpracować ze szkołami z Europy.

Narodowa Agencja Programu Comenius przyznała 87 na 100 możliwych punktów projektowi, który przygotowało przedszkole. Partnerami jastrzębskiej placówki będą szkoły z Rumunii, Grecji, Turcji, Włoch, Hiszpanii, Estonii i Łotwy.

- W ramach projektu "Let’s play my ancestors chilhood game" będziemy grać w gry naszych przodków. Gra jest działalnością, która obejmuje komunikację, dzielenie się i współdziałanie wśród dzieci - informuje przedszkole.

Celami projektu są m.in. wartościowanie przeszłości jako części rodziny i historii osobistej, zwiększenie motywacji uczniów do nauki języków obcych oraz wspieranie tożsamości narodowej i kultury poszczególnych krajów biorących udział w projekcie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstaje nowoczesna szkoła wraz z przedszkolem Powstaje nowoczesna szkoła wraz z przedszkolem

We wtorek odbył się happening przed Urzędem Miasta We wtorek odbył się happening przed Urzędem Miasta

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Ja16.11.2012 7:10

pani Ania jest SUPER!

bebik15.11.2012 13:00

jedyne i najlepsze pod względem realizowanych projektów dodatkowych....

Gość15.11.2012 12:28

Gratulacje, to chyba jedyne przedszkole w mieście w projekcie Comenius?

bebik15.11.2012 11:03

trzeba zauważyć że to zasługa jednej z naszych Pań nauczycielek naszych dzieciaków p. Ani która to wszystko organizuje i załatwia......pozdrawiamy