Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
15 listopada 2012

Publiczne Przedszkole nr 17 w Comeniusie

Publiczne Przedszkole nr 17 w Comeniusie
fot. PP nr 17

PP nr 17 przy ul. Miodowej dołączyło do szkół biorących udział w międzynarodowym programie Comenius. W ramach projektu placówka będzie współpracować ze szkołami z Europy.

Narodowa Agencja Programu Comenius przyznała 87 na 100 możliwych punktów projektowi, który przygotowało przedszkole. Partnerami jastrzębskiej placówki będą szkoły z Rumunii, Grecji, Turcji, Włoch, Hiszpanii, Estonii i Łotwy.

- W ramach projektu "Let’s play my ancestors chilhood game" będziemy grać w gry naszych przodków. Gra jest działalnością, która obejmuje komunikację, dzielenie się i współdziałanie wśród dzieci - informuje przedszkole.

Celami projektu są m.in. wartościowanie przeszłości jako części rodziny i historii osobistej, zwiększenie motywacji uczniów do nauki języków obcych oraz wspieranie tożsamości narodowej i kultury poszczególnych krajów biorących udział w projekcie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto poszukuje dyrektorów Miasto poszukuje dyrektorów

Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video) Piłkarze GieKSy w roli pomocników świętego (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Ja16.11.2012 7:10

pani Ania jest SUPER!

bebik15.11.2012 13:00

jedyne i najlepsze pod względem realizowanych projektów dodatkowych....

Gość15.11.2012 12:28

Gratulacje, to chyba jedyne przedszkole w mieście w projekcie Comenius?

bebik15.11.2012 11:03

trzeba zauważyć że to zasługa jednej z naszych Pań nauczycielek naszych dzieciaków p. Ani która to wszystko organizuje i załatwia......pozdrawiamy