Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
17 listopada 2012

Szkoła Muzyczna otrzymała nowe instrumenty

Szkoła Muzyczna otrzymała nowe instrumenty
fot. UM Jastrzębie

Państwowa Szkoła Muzyczna w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała od Urzędu Miasta dwa nowe instrumenty muzyczne. Będą używane podczas nauki oraz koncertów.

Szkoła muzyczna otrzymała Fagot W. Schreiber oraz obój Buffet Crampon. Są to instrumenty najwyższej klasy. Koszt zakupu to ponad 51 tysięcy złotych.

- Bardzo nas cieszy ten prezent, o który wnioskowaliśmy. Są to instrumenty najwyższej klasy i będą bardzo pomocne w nauce, w szczególności młodzieży już wyedukowanej pod tym kątem muzycznym - powiedział dyrektor PSM Stanisław Śmietana.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa budowa sali koncertowej Trwa budowa sali koncertowej

Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej Instrumenty dęte zabrzmią w szkole muzycznej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
poko21.11.2012 22:17

instrumenty pewnie będą tylko dla wybranych jak to w "mafijnej" szkole muzycznej

Gość19.11.2012 15:59

Uwielbiam dźwięk fagotu:)

svvvvvvv17.11.2012 22:10

a tgam, gadanie , na wsiach ludzie sami konstruowali se skrzypeczki z desek i końskiego ogona i wywijali, jak ktoś chce grać to nawet na Marynie zagra.

Głp17.11.2012 12:22

Riposta w 100% udana :)

głowa boli17.11.2012 11:28

Świetnie, że UM wspomaga szkołę muzyczną, wielu rodziców nie stać na tak drogi zakup

DO WIADOMOŚCI REMIKA17.11.2012 10:56

"remik" jak nie znasz się na klasie instrumentów to nie wpisuj komentarzy, mozesz kupić malucha za 500 zł albo mercedesa -w którym będzięsz czuł się bezpieczniej??? poznaj zasady gry na instrumencie i jego wpływie na zdrowie w trakcie grania a potem wypisuj bzdury !!! gra na oboju należy do najbardziej niebezpiecznej , mogą grac na nim osoby o dobrym zdrowiu, podczas gry dochodzi w glowie do b. wysokiego ciśnienia dlatego im lepszej klasy instrument tym llżej sie gra...i BIFFETY nie są jeszcze najlepszej klasy instrumentami, najlepszym jest LUDWIG FRANK jego cena wynosi około 50 tyś zł

muzyk17.11.2012 9:45

A znasz się na takich instrumentach? Ja podam ci inny przykład. Gitarę wysokiej klasy firmy Gibson, model Les Paul moze miec np. za 6 tys ale równie dobrze mozesz mieć za 15 tysięcy. Obie gitary to Gibson Les Paul... ale zapewne nie ma to dla ciebie znaczenia skoro nazwa jest ta sama...

Pokaż wszystkie opinie (8)