Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 listopada 2012

"Koka" drużynowo na 5. miejscu w Gliwicach

"Koka" drużynowo na 5. miejscu w GliwicachZobacz więcej zdjęć
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

18 listopada w gliwickiej hali Politechniki odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Judo juniorów i juniorek młodszych. W tych zawodach klub "Koka" Jastrzębie wystawił skład, który ostatecznie uplasował się na piątej pozycji.

W dwóch pierwszych meczach jastrzębianie wygrali kolejno z UKS Galeon Gdynia 5:2  i MMKS Wojownik Skierniewice 4:3. W półfinale musieli uznać wyższość nad zawodnikami z MKS Juvenia Wrocław przegrywając 3:4. W walce o trzecie miejsce przegrali mecz 4:3 z gospodarzami turnieju KŚ AZS Gliwice i ostatecznie zajęli piątą pozycje w Polsce.

Klub Judo "Koka" Jastrzębie reprezentowali: Patryk Nowak (50 kg), Łukasz Ferenc (55 kg), Dawid Zykubek (60 kg), Maciej Kowalski (66 kg), Mateusz Barchański (73 kg), Jakub Ozimek (81 kg), Ryszard Kubica ( +81 kg); rezerwa - Dominik Grzywacz, Konrad Kołaczyk, Konrad Riabowski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!