Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
19 listopada 2012

Wypadek przy rondzie na al. Piłsudskiego

W sobotnie popołudnie przy rondzie centralnym doszło do zderzenie dwóch pojazdów. Pasażerka jednego z pojazdów trafiła na obserwację do szpitala.

-  Jadący oplem 45-letni jastrzębianin, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu zjeżdżającemu z ronda w ulicę Sybiraków 55-latkowi kierującemu samochodem marki hyundai - informuje policja.

Obaj kierujący byli trzeźwi. W wyniku kolizji do szpitala trafiła pasażerka jednego z pojazdów.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię Straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w latarnię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
ja20.11.2012 11:10

@a to ten pierwszy zjazd.

a19.11.2012 23:35

Sybiraków, to który zjazd od strony UM? pierwszy (na dworzec), czy drugi? na tym drugim jest troche niebezpiecznie, bo jadacy prawym pasem musi ustapic pierwszenstwa.

Gość19.11.2012 16:01

Ciekawe, że nikt jeszce fotoradaru na rondach nie wymyślił:]

Kierowca19.11.2012 11:18

Codziennie jeżdżę tym rondem i prawie zawsze zjeżdżam na Sybiraków. Muszę przynać, że kierowcy jądący od strony UM i wjeżdżający na rondo często nie patrzą, tylko jadą "na hura. Jakby ustąp pierwszeństwa ich nie obowiązywał. Kilkukrotnie w ciągu tygodnia ktoś wymusza na mnie pierwszeństwo w tym miejscu i obawiam się, że pewnego dnia też mogę nie wyhamować.