Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
21 listopada 2012

Ukradł czekoladki i awanturował się w sklepie

Ukradł czekoladki i awanturował się w sklepie
fot. jastrzebieonline.pl, Mykola Velychko

Jastrzębianin został zatrzymany w jednym z wodzisławskich sklepów. Mężczyzna próbował ukraść czekolady, jednak ekspedientka uniemożliwiła mu ucieczkę ze sklepu. Ten zaczął się awanturować i… uderzać głową w podłogę.

Zdarzenia miało miejsce w Wodzisławiu Śląskim, w sklepie przy ulicy Ks. Konstancji. Z relacji świadków wynika, że jastrzębianin wszedł do sklepu i zaczął przekładać tabliczki czekolad z półek. Ekspedientka wyszła na zaplecze i na monitoringu zauważyła, że mężczyzna chowa czekolady pod kurtkę. W porę zamknęła drzwi wejściowe i tym samym uniemożliwiła ucieczkę złodziejowi.

- Gdy mężczyzna zobaczył, że nie ma możliwości ucieczki zaczął się awanturować. Chcąc się wydostać uszkodził drzwi wejściowe,a gdy to nie poskutkowało rozbił butelkę a następnie zaczął uderzać głową w podłogę - informuje policja z Wodzisławia.

Skutkiem "autoagresji" była rana ręki i głowy. Na miejsce przyjechało pogotowie, które zabrało 28-latka do szpitala.

Okazało się, że jastrzębianin znajduje się w policyjnych aktach i jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Amator czekoladek może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie Policja: Napadł na lombard, wpadł w autobusie

Wieczorna kradzież w lombardzie Wieczorna kradzież w lombardzie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
dave21.11.2012 23:41

Skąd wiadomo, że to amator?

Sobiesiak21.11.2012 23:31

HAhaha only a skad TY masz takie informacje? :D Wszystko wiesz o wszystkich i o wszystkim tak?:)

only21.11.2012 17:39

Ech, Sobiesiak wyciał nielegalnie las na obszarze chronionym prawnie i to aż przez UE, postawił zabudowę bez zezwolenia, i nic mu nie zrobiono. Jak już chce ktoś kraść to najpierw niech posmaruje, niech się poobraca w odpowiednich kręgach i niech kradnie na miliony, a nie na jakieś grosze, to wtedy nic mu nie będzie groziło.

joe21.11.2012 15:51

apropo faktu ... zawsze jak mam go wyrzucić to zastanawiam się, czy to makulatury, czy do szmat. pozdrawiam

pozdrowienia21.11.2012 14:39

@jbie w sumie to o czym oni mają pisać... w Jastrzębiu nic się nie dzieje, dziwne że w ogóle Będzie się działo dalej się trzyma.
Fotomontaże poprawiają humor :>

lol21.11.2012 13:28

Dobre zdjęcie do tego

jbie21.11.2012 11:48

Czy ja czytam Fakt czy to poważny portal?

Pokaż wszystkie opinie (9)