Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 listopada 2012

Pożar w domu jednorodzinnym przy ul. Powstańców

Pożar w domu jednorodzinnym przy ul. Powstańców
fot. Łukasz Wilczyński / JastrzebieOnline.pl

W środę około godziny 13:30 doszło do zaprószenia ognia w kotłowni jednego z domów jednorodzinnych przy ulicy Powstańców. Lekko poparzona została mieszkanka budynku.

Pożar zniszczył instalację elektryczną. Spłoną też cały opał, który przetrzymywany był w poblizu pieca. Oparzeniom uległa mieszkanka domu, której pomocy na miejscu zdarzenia udzieliło pogotowie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
anonim26.11.2012 20:28

Dokładnie to samo słyszałam, ze jest w bardzo cięzkim stanie, przez co zdziwiłam sie jak zobaczylam info, ze lekko poparzona. Oby z tego wyszła...

DOINFORMUJCIE SIĘ23.11.2012 14:16

Admin jak dla Ciebie ona została lekko poparzona to chyba jesteś niedoinformowany albo cała załoga strony,nie wiem jak to tam wygląda.Kobieta można powiedzieć umiera w szpitalu,ma poparzone drogi oddechowe i poparzenia na ciele 3 stopnia także nie piszcie takich bzdur.Jest to kuzynka mojej babci.Pozdrawiam