Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
26 listopada 2012

Jastrzębianie zorganizowali wyścig po schodach

Stowarzyszenie Biegów Górskich z Jastrzębia po raz piąty zorganizowało bieg w najwyższym wieżowcu w Katowicach. Na starcie pojawiło się 199 sportowców. Zawody odbyły się 25 listopada.

Mistrzostwa Polski w biegach po schodach odbyły się w katowickim Hotelu Qubus. Zawodnicy mieli do pokonania 393 schody. Wśród panów najszybszy był Piotr Łobodziński, który obronił tytuł sprzed roku. Wśród pań najlepsza okazała się Izabela Zatorska.

- Uważamy, że frekwencja dopisała i jesteśmy zadowoleni - powiedział po zawodach ich organizator, prezes jastrzębskiego Stowarzyszenia Biegów Górskich, Stefan Kalinowski.

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
hej01.12.2012 7:39

a może by tak u nas zorganizować jakiś męczący bieg, n.p. po nieczynnych torach z Górnego do Pawłowic, to by było coś, tym bardziej, ze brakuje mostu po drodze i trzeba byłoby skakać nad potokiem:D